سیدسیروس پورموسوی بعد از شکست یک بر صفر مقابل گل گهرسیرجان در نشست خبری اظهار داشت: فوتبال نادرانه‌ای در بحث نتیجه گیری بود فکر می‌کنم حداقل استحقاق ما تک امتیاز بود. 

به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم و بازنده شدیم. سرمربی نفت تاکید کرد: فکر می‌کنم بازیکنانم تمام مواردی که گفتیم را در زمین اجرا کردند. کاظمی قضاوت خوبی داشت اما در دقیقه 93 مشکوک به پنالتی هستیم اگر تصمیم درست بود به کاظمی و همکارانش خسته نباشید می‌گویم ولی بعد از مسابقه ماساژور تیم گل گهر به اسطوره فوتبال نفت و خوزستان بلکه ایران  بی احترامی شد و من به نوبه خودم از آقای فیروزی عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم باشگاه گل گهر با این شخص برخورد کند. فوتبال دور از هیاهو و جوانمردانه‌ای بود و حریف سه امتیاز را گرفت به آنها تبریک می‌گویم.

وی در مورد نیمکت نشینی طالب ریکانی اظهار داشت: با توجه به شرایط بازیکنانم تعویض ها و ترکیب را انتخاب می‌کنم. بدون ترس و نگرانی به بازیکنان جوان هم در ابتدا و هم در اواخر میدان می دهیم اما تشخیص دادیم که در نیمه دوم از بازیکنان جوان استفاده کنیم و باشگاه نفت آبادان به داشتن چنین جوانانی افتخار می‌کند. در این بازی هم طالب ریکانی دچار مصدومیتی شده بود  و در نیمه دوم استفاده کردیم و روندمان خوب شد.