با اضافه شدن مرتضی تبریزی و فرشید باقری از استقلال به جمع گل گهر سیرجان، اکنون امیر قلعه نویی سال ۱۴۰۰ را با بردی بزرگ استارت زد تا امیدوار به دستیابی به اهداف بزرگ خود در این تیم باشد.

در شرایطی که قلعه نویی بعد از جدایی از سپاهان با حضور در گل گهر سیرجان یکی از انتقال‌های جذاب را در ابتدای لیگ بیستم به نام خود کرده بود، اکنون با اضافه کردن نفراتی جالب توجه به جمع آبی‌پوشان در سودای دستیابی به رتبه‌های بالای جدول است.

در ترکیب گل گهر سیرجان که توانست ماشین سازی را با سه گل بدرقه کند و به سه امتیاز ارزشمند این جدال دست یابد، ترکیب جذابی را از سوی امیر قلعه نویی شاهد بودیم. نفراتی که با سابقه حضور در استقلال اکنون به دنبال نمایش توانایی خود هستند. مرتضی تبریزی، فرشید باقری، آرمین سهرابیان، بهنام برزای، زکی پور از جمله نفراتی هستند که پیش از این سابقه حضور در استقلال را دارند و از سوی دیگر علیرضا حقیقی و یونس شاکری با سابقه حضور در پرسپولیس دیگر نفرات این تیم را شکل می‌دهند تا نشان دهند برای دستیابی به اهداف بزرگ امیر قلعه نویی در گل گهر از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. آنها البته گادوین منشا با سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس را هم در لیست خود دارند که در این بازی برای دقایقی برای این تیم به میدان رفت.

یونس شاکری زننده هر سه گل تیمش بود تا نقش اصلی و کارگردانی تیمش را در برد برابر ماشین سازی داشته باشد.