محرم نویدکیا پس از برتری 2 بر صفر سپاهان مقابل تراکتور اظهار داشت: فکر می‌کنم که یکی از بهترین بازی‌هایی بود که انجام دادیم.

همیشه سعی می‌کنم که منطقی در مورد بازی صحبت کنم و توقعاتی از بازیکنانم داشته باشم که روز به روز جلو برویم. امروز بازیکنانم بازی بی نقصی را انجام دادند و نیازمند یک واکنش هم نشان نداد که بگویم تیم حریف موقعیت داشت.

وی گفت: در نیمه دوم در 10، 15 دقیقه تمرکزمان از دست رفت و بازی را از دست دادیم، اما رفته رفته باز هم برگشتیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد کردیم.

سرمربی سپاهان با تبریک برد به هواداران این تیم عنوان کرد: بازیکنانم در این مسابقه فوق العاده بودند و بیش از این نمی‌توانم از بازیکنانم توقع داشته باشم. هرچند دوست داشتم در همان 10،‌ 15 دقیقه هم توپ و میدان در اختیار ما باشد.

نویدکیا تاکید کرد: این برای سپاهان خوب نیست که در زمین خودش و مقابل تیم 10 نفره 15 دقیقه را از دست بدهد. در کل امیدوارم مسیر موفقیت‌مان ادامه داشته باشد.

وی عنوان کرد: از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که امروز انرژی زیادی به ما دادند. از یگان ویژه هم که کمک‌مان کرد که به موقع به ورزشگاه برسیم، ممنونم.

نویدکیا در مورد اینکه آیا آنالیز خوب شما باعث شده تراکتور به در بسته بخورد یا خیر، گفت: این موضوع را من نمی‌توانم بگویم. ما همه بازی‌ها را آنالیز می‌کنیم و راه خودمان را می‌رویم و سعی می‌کنیم با ساختاری که درست کردیم جلو برویم. تراکتور تیم خیلی خوبی است، اما من فکر می‌کنم هم در بازی رفت و هم برگشت بهتر بودیم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه خط دفاعی‌اش و دروازه بان عملکرد خوبی داشتند، گفت: هفته سیزدهم بود که گفتم خط دفاعی‌مان مشکل دارد و تلاش کردیم که ساختار تیمی را درست کنیم. حتما باز هم عیب و ایرادهای زیادی داریم، اما نباید از واقعیت گذشت که شاید اگر پنالتی آنها گل می‌شد، شرایط بازی فرق می‌کرد. پیام نیازمند در بهترین زمان ممکن به ما کمک کرد.

وی در مورد اینکه دانیال اسماعیلی فر ارسال‌های ضعیفی از سمت راست داشت، گفت: امروز باد شدیدی می‌آمد و نباید این نکته را هم فراموش کنید که بازیکنان ما 120 دقیقه مقابل مس در جام حذفی بازی کرده بودند. برای من این مهم بود و حس خوبی داد که دانیال چندین بار خودش را به محوطه جریمه تراکتور رساند و نشان داد که می‌خواهد به تیم کمک کند. من فقط سانترهای او را روی خستگی اش می‌گذارم. حتی معتقدم او می‌تواند در تیم ملی حضور داشته باشد.