علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اظهار داشت: بعد از بازی خیلی خوبی که مقابل پرسپولیس انجام دادیم و باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد، تصمیم گرفتیم به تصمیمات داوری اعتراض نکنیم و صحبت نکنیم.

مربی سپاهان تصریح کرد: اما چون همه جا این مسائل مطرح هست باید بگوییم که حق بازیکانن ضایع نشود و باید از بازیکنان دفاع کنیم، مسائل را بزرگ نمی‌کنیم اما حقوق خودمان را در دل خودمان نگه می‌داریم که باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد.

وی ادامه داد: چندمین بازی است مشکلات خاصی را داشتیم و مقداری نامهربانی نسبت به ما می‌شود؛ در مجموع هدفی که داشتیم و هدف‌مندی خاصی که از طرف محرم نویدکیا نسبت به فرم کاری، تشکیلات و سازمان‌دهی بود که قدم‌های خوبی را به جلو برداریم، انجام شده است و می‌توانیم بگوییم،  زمانی رسیده است که باید بتوانیم برآورد و دستاور‌د‌های کار خودمان را ببینیم.

مرزبان خاطرنشان کرد: بازی با فولاد فوق‌العاده حساس است، با یکی از بهترین تیم‌های لیگ که بازیکنان خوبی دارد، جواد نکونام مربی باتجربه‌ای در این زمینه است؛ انتظار یک بازی درگیرانه و خوب را داریم و امیدواریم بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم و باید امتیازات از دست را جبران کنیم و قدم اول مقابل فولاد خوزستان خواهد بود.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مصدومان این تیم بیان داشت: رضا دهقان و رسول نویدکیا مصدوم هستند و بازیکن محرومی نداریم.

وی در مورد حواشی که در مورد نیمکت فولاد وجود دارد، عنوان کرد: در مورد نیمکت فولاد همیشه صحبت می‌شود اما فوتبال جوانمردانه را انتظار داریم و چیزی نیست که بتوانیم کنترل کنیم و به ناظر و داور چهارم بازی برمی‌گردد که جنجال به درون زمین نکشد.

مرزبان افزود: احترام خاصی برای فولاد قائل هستیم و انتظار داریم همه مسائل داخل زمین اتفاق بیفتد، کسی را به چیزی متهم نمی‌کنیم؛ قرار ما بوده که حرف اول را برای سپاهان بازی جوانمردانه بزند و بازی جوانمردانه را باید رعایت کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد وضعیت مهدی کیانی گفت: مهدی بعد از مشکلاتی که با عضلات خودش داشت و چند هفته درگیر هست و ادامه دارد، نمی‌توانم اطلاعات دقیقی در مورد زمان دقیق بازگشت بدهم اما به دنبال مصدومیت در تمرین است.

وی در پایان گفت: حس و عشق بزرگی که هواداران به تیم می‌دهند را باید حس کنیم و مسؤولان بازیکنان این انگیزه و مسئولیت را داشته باشند که یک شهر و استان به دنبال قهرمانی این تیم هستند؛ از همراهی هواداران سپاهان تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل جام قهرمانی را به آن‌ها هدیه کنیم.