به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، رضا قوچان نژاد مهاجم ۲۵ ساله استاندارد لیژ در زمستان سال قبل از" سنت تروئیدن" راهی استاندارد لیژ شد اما ترافیک زیاد مهاجمان در تیم جدید او باعث شد تا قوچان نژاد فرصت کمی برای بازی داشته باشد. او حتی در خیلی از بازی های تیمش در بین نفرات ذخیره نیز قرار نداشت و با توجه به فرصت کمتر از یکساله تا آغاز جام جهانی به نظر می رسد که انتخاب تیم جدید در اولویت قوچان نژاد قرار گرفته است.

" رنه ایجکلکمپ" مدیر برنامه های رضا قوچان نژاد روز گذشته با حضور در تمرینات این تیم، به یک روزنامه بلژیکی گفت: " رضا پسر خوب و مثبت اندیشی است و همیشه حرف از موفقیت و جاه طلبی در تیمش می زند اما شرایط برای او چندان خوشایند به نظر نمی رسد. استاندارد لیژ چهار مهاجم دارد. هم باتشوایی و هم ازکوئیل قراردادشان را تمدید کردند و به زودی مهاجم دیگری نیز به این تیم اضافه می شود. با توجه به اینکه رضا تابستان آینده باید در جام جهانی بازی کند او قصد دارد تا به تیمی برود که بتواند در آن کامل بازی کند تا بتواند قبل از جام جهانی شرایط خوبی داشته باشد و در فرم مطلوبی قرار گیرد.

مدیر برنامه های قوچان نژاد در ادامه گفت: باشگاه های زیادی تمایل خود را برای به خدمت گرفتن قوچان نژاد اعلام کرده اند. قوچان نژاد از تیم هایی در لیگ هلند، آلمان و بلژیک پیشنهاد دارد.

  مدیر برنامه های قوچان نژاد در حالی از رفتن این بازیکن از استاندارد لیژ خبر می دهد که" گوچی" تا سال ۲۰۱۶ با استاندارد لیژ قرارداد دارد.