به گزارش پارس به نقل از فارس، تیم استقلال که خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های فصل سیزدهم لیگ برتر و همچنین رقابت های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا آماده می کند، برای برگزاری دیداری تدارکاتی مقابل تیم سرشناس دیناموکیف در اوکراین اردوی خود را برگزار می کند.

بر همین اساس سایت باشگاه دیناموکیف امروز تاریخ و زمان دقیق برگزاری دیدار مقابل استقلال را به ثبت رساند که با کلیک بر روی جزئیات این دیدار، صفحه مربوط به این مسابقه دوستانه همراه با روزشمار (روزهای باقی مانده تا برگزاری این رقابت) به نمایش درخواهد آمد.

نکته قابل توجه اینکه لوگوی باشگاه دیناموکیف هم مانند لوگوی استقلال، منقش به دو ستاره است تا به این ترتیب تیم های دو ستاره و مطرح قاره های آسیا و اروپا از ساعت ۱۹ به وقت محلی در ورزشگاه اختصاصی دیناموکیف به مصاف یکدیگر بروند.

دیناموکیف دو روز قبل از دیدار با استقلال در دیداری تدارکاتی به مصاف اسپارتاک مسکو خواهد رفت، ضمن اینکه این تیم شب گذشته در خانه با نتیجه ۳ بر ۳ مقابل زنیت سن پطرزبورگ در دیداری دوستانه متوقف شد.

لینک سایت باشگاه دیناموکیف که برنامه دیدار مقابل استقلال به همراه روزشمار برگزاری این دیدار در آن به ثبت رسیده است را در (اینجا) مشاهده کنید.