رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر  استقلال  اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. تیم ما خیلی خوب جنگید. در کارهای ترکیبی، دفاع و بازیسازی خوب ظاهر شدیم. از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و حتی تا دقیقه ۲۰ می‌توانستیم از حریف جلو بیفتیم. ۷ بازیکن ما درگیر کرونا هستند و تیم نصفه و نیمه‌ای هستیم. ۴ بازیکن ما، جوانان ۲۰ ساله‌ای هستند و خیلی خوب بازی کردند. تعدادی از بازیکنان ما مانند دشتی، یا مصدوم بودند و یا درگیر کرونا بودند. بازیکنانی مثل دارکو، محمدی‌مهر و سلطانی‌مهر تنها یک هفته با ما تمرین کردند. 

 

وی ادامه داد: اگر تیم ما کامل بود، قطعا استقلال را می‌بردیم. متاسفانه این اتفاق نیافتاد اما بازیکنان ما عالی بودند و به آن‌ها تبریک می‌گویم. هواداران به این تیم امیدوار باشند زیرا تیم جوانی است و من به آینده آن امیدوارم.

رضایی درباره اعلام نشدن پنالتی به سود ذوب‌آهن در دقیقه ۳۰ گفت: بازی با توجه به لغزندگی زمین و بارش، بازی حساسی بود. بازیکنان بدون این که قصدی داشته باشند، سر می‌خورند و شبهه خطا بودن را ایجاد می‌کند. خدا را شکر می‌کنیم که یک بازی در ۶ بازی، قضاوت کم‌اشتباهی داشت. داور  هم می‌توانست پنالتی بگیرد و هم نمی‌توانست. یک داور سختگیر این صحنه را پنالتی می‌گرفت اما من چون صحنه را با جزییات یادم نیست، قضاوتی در خصوص داور نمی‌کنم.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص کیفیت زمین فولادشهر گفت: کیفیت زمین فوق‌العاده بود و این ورزشگاه یکی از بهترین استادیوم‌های ایران است و با در نظر گرفتن سکوها و بارندکی‌های اخیر، باز هم زمین کیفیت بالایی را داشت.