جعفر سمیعی زفرقندی درباره آخرین وضعیت پرسپولیس ایران قبل از برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز در قطر خوب و مرتب است و بازیکنان سرموقع تمرین شان را انجام ‌می‌دهند. کارها روی نظم انجام می‌شود و همه آماده هستیم تا فردا روزی تاریخی برای باشگاه پرسپولیس رقم بخورد.

وی درباره همدلی و روحیه اعضای تیم پرسپولیس گفت: روحیه بچه ها خیلی بالا است و وقتی با آنها صحبت می‌کردم همه می‌خواهند این اتفاق خوب رقم بخورد. بهترین پاداش هم برای بازیکنان تیم خوشحالی مردم عزیزمان است و ان شالله این اتفاق خوب رقم می‌خورد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه مانند ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به اختصار صحبت می‌کند، توضیح داد: درست هم همین است و باید به اختصار حرف زد(باخنده).

سمیعی زفرقندی درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه النصر عنوان کرد: این موضوع تمام شد و تنها مشکل تیم ما در حال حاضر فراهم نشدن شرایط برگزاری تمرین در ورزشگاه محل برگزاری بازی بود. ظاهرا اگر بخواهند زمین ورزشگاه الجنوب را در اختیار تیم قرار بدهند، احتمال  دارد از کیفیت آن کم شود. البته تیم اولسان هیوندای قبلا در این ورزشگاه تمرین کرده بود اما پرسپولیس حتی یک جلسه هم نتوانست تمرین کند.

وی درباره دور شدن تیم پرسپولیس از شرایط بازی به دلیل لغو دو دیدار اخیر این تیم در لیگ برتر گفتک غیرت و همیت بچه‌های ما ان شالله این خلا را پر می‌کند و غیرتی که همیشه ایرانی ها داشتند سبب شود فردا هم اتفاق خوبی بیفتد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت و گو با برنامه ورزش و مردم اضافه کرد:از مردم می‌خواهم دعای خیرشان همراه تیم باشد تا با قهرمانی پرسپولیس روز یکشنبه دست پر به ایران بازگردیم.