تیم‌های فوتبال شهرخودرو مشهد و استقلال تهران در چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب تیم فوتبال شهرخودرو

میلاد فراهانی، علی نعمتی، امید منصوری، عرفان معصومی، محمدعلی فرامرزی، حسن جعفری، اکبر صادقی، صادق صادقی، ابوذر صفرزاده، امین قاسمی نژاد و احمد الجبوری

ترکیب تیم فوتبال استقلال

رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، احمد موسوی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان، سبحان خاقانی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی

دیدار دو تیم آغاز شد.

دقیقه ۲ مهدی قائدی به درون محوطه جریمه شهرخودرو نفوذ کرد و شوت او توسط عرفان معصومی به کرنر رفت، در ادامه استقلالی‌ها از ضربه کرنر نتوانستند استفاده‌ای ببرند.

دقیقه ۴ مهدی مهدی پور بازیکن استقلال از روی نقطه کرنر ارسالی را روی دروازه شهرخودرو انجام داد که ضربه سر مرادمند از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹ مهدی قائدی بعد از نفوذ به درون محوطه جریمه شهرخودرو صاحب توپ شد و در شرایط بسیار خوبی که می‌توانست توپ را تبدیل به گل کند، شوت محکم او با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲ سبحان خاقانی بعد از اشتباه خط دفاعی شهرخودرو درون محوطه جریمه تیم مشهدی صاحب توپ شد و با یک چرخش و شوت زمینی محکم به گوشه دروازه اولین گل تیم استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۵ امین قاسمی نژاد با یک پاس زیبا احمد الجبوری را با رشید مظاهری دروازه بان استقلال تک به تک کرد، اما ضربه زمینی الجبوری با عکس العمل خوب مظاهری همراه بود و توپ دفع شد.

دقیقه ۱۷ بازیکنان شهرخودرو از سمت راست زمین نفوذ کردند و پاس زمینی به درون محوطه به احمد الجبوری رسید که شوت او به تیر افقی دروازه برخورد کرد و در برگشت توپ مقابل حسن جعفری قرار گرفت که او نتوانست دروازه خالی استقلال را باز کند و ضربه سرش به شکل عجیبی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲ مهدی قائدی از سمت چپ نفوذ کرد و بعد از اینکه توپ را به درون محوطه جریمه آورد در موقعیت شوت زنی اقدام به ضربه زدن کرد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴ عرفان معصومی بازیکن شهرخودرو تکل خطرناکی روی پای مرادمند زد و با نظر کوپال ناظمی داور بازی به شکل مستقیم از زمین اخراج شد.

دقیقه ۳۲ داریوش شجاعیان از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۳ امین قاسی نژاد از پشت محوطه استقلال اقدام به شوت زنی کرد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰ صادقی هافبک شهرخودرو ارسالی از سمت چپ درون محوطه جریمه استقلال انجام داد که دانشگر توپ را دفع کرد.

دقیقه ۴۴ احمد موسوی از روی یک ضربه ایستگاهی ارسالی را روی دروازه شهرخودرو انجام داد که ضربه سر دانشگر مدافع استقلال وارد دروازه تیم مشهدی شد تا بازی ۲ بر صفر به نفع استقلال شود.

دقیقه ۴۵+۲ پاس مهدی قایدی درون محوطه شهر خودرو به رضاوند رسید که شوت او به سمت دروازه توسط مدافعان تیم مشهدی دفع شد.

در نهایت نیمه اول این دیدار با برتری ۲ بر صفر استقلال به اتمام رسید.

دقیقه ۵۰ ارسلان مطهری توپ را از مدافع شهرخودرو گرفت و به سمت دروازه شهرخودرو رفت که پاس او به هم تیمی اش نرسید و موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۵۲ بازیکنان شهرخودرو با یک پاس بلند پشت دفاع استقلال احمد الجبوری را با دروازه بان استقلال تک به تک کردند که شوت مهاجم شهر خودرو توسط رشید مظاهری دفع شد.

دقیقه ۶۰ فرشید باقری به جای داریوش شجاعیان و متین کریم زاده به جای سبحان خاقانی برای تیم استقلال وارد زمین شدند.

دقیقه ۶۶ احمد موسوی دفاع راست تیم استقلال درموقعیت شوت زنی پشت محوطه جریمه شهرخودرو قرار گرفت، اما ضربه او دقت کافی را نداشت و از بالای دروازه شهرخودرو با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷ احمد الجبوری بار دیگر پشت مدافعان استقلال صاحب توپ شد و در موقعیت تک به تک با مظاهری شوتش به تیر افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۷۰ امین قاسمی نژاد توپ را به درون محوطه جریمه استقلال برد و با یک پاس هم تیمی خود را صاحب توپ کرد و در شرایطی که او موقعیت شوت زنی داشت موسوی مدافع استقلال با یک تکل مانع ضربه زدن او شد.

دقیقه ۷۵ مهدی قایدی از گوشه محوطه جریمه ارسال خطرناکی روی دروازه شهرخودرو انجام داد که توپ توسط میلاد فراهانی دفع شد و در ادامه بازی خطرناک ارسلان مطهری گرفته شد.

دقیقه ۷۷ فردین رابط به جای مهدی قایدی برای استقلال وارد زمین شد.

دقیقه ۷۷ هرویه میلیچ به جای محمد نادری که مصدوم شده بود وارد زمین شد.

دقیقه ۷۸ ارسال بازیکنان استقلال از روی نقطه کرنر درون محوطه جریمه شهرخودرو به مرادمند رسید که ضربه او دقت کافی را نداشت و از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۵ دانشگر از راه دور شوتی را به سمت دروازه شهرخودرو زد که توپ با فاصله زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۸۵ معراج پورتقی به جای احمد الجبوری و سیف الهی به جای صفرزاده برای شهرخودرو وارد زمین شدند.

این دیدار با برتری ۲ بر صفر شاگردان فکری به پایان رسید.