ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اصفهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی کردن مقابل سپاهان همیشه سخت است، فکر می‌کنم بازی فردا نزدیک باشد و تمام تلاشمان را می‌کنیم در کنار خوب بازی کردن، نتیجه خوبی نیز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: در 3 هفته‌ای که گذشت بازی به بازی بهتر بازی کردیم، فوتبال بهتری ارائه کردیم و در بازی آخر نتیجه را نیز گرفتیم اما انتظار من از تیمم خیلی بالاتر است و فکر می‌کنم می‌توانیم فوتبال بهتری ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: پیش از شروع لیگ برتر یک بازی تدارکاتی با سپاهان داشتیم البته تغییراتی در هر  تیم وجود دارد اما شناخت پیدا کردیم، 3 بازی گذشته آن‌ها را نیز دیدیم، آنالیز کردیم؛ سپاهان سعی می‌کند روی زمین بازی کند و با پاس‌های کوتاه به زمین حریف برسد اما برنامه‌ریزی و تمرین کردیم و امیدوارم فردا فوتبال قابل قبولی ارائه کنیم.

صادقی ادامه داد: سپاهان سعی می‌کند روی زمین فوتبال بازی کند و بازیکنان تکنیکی دارد، کمتر بازی مستقیم انجام می‌دهند و بیشتر از پاس کوتاه و در عمق برای ایجاد موقعیت استفاده می‌کنند و ما هم روی این قضیه تمرین کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد وفاداری مربیان 2 تیم در فوتبال ایران گفت: خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم دوباره محرم نویدکیا را می‌بینم، چندین سال مقابل وی بازی کردیم و چند سال از فوتبال دور بود و خیلی خوشحالم دوباره به فوتبال بازگشته است.

وی با بیان این‌که نویدکیا زمانی که بازی می‌کرد و اکنون که مربی شده شخصیت منحصر به فردی دارد، گفت: محرم سالیان زیادی را در سپاهان گذراند و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و می‌توانست در تیم‌های پایتخت نیز بازی کند اما ترجیح داد در تیم شهر خودش بماند و تعصبش را به سپاهان نشان داده است؛ خوشحالم که وارد عرصه مربی‌گری شده و می‌توانیم رقابت کنیم البته همچنان رفاقت را داریم، در بازی هر 2 نفر تلاش می‌کنم تیم خودمان موفق شود.

صادقی در پایان گفت: در مورد جذب محسن مسلمان با نویدکیا مشورت کردم و چون مسلمان داشت از سپاهان جدا می‌شود و در نهایت محسن جذب تیم ما شد و هفته قبل به تیم ما کمک کرد؛ فکر می‌کنم در پیش فصل تمرینات خوبی را در سپاهان انجام داده بود و در بهترین شرایط جسمی به تیم ما پیوست و از همین رو از نویدکیا و سپاهان تشکر می‌کنم.