پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل  النصر عربستان  و صعود سرخ های ایران به دیدار فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، سعودی‌ها به بهانه عدم صلاحیت بازیکنان جدید برای بازی کردن، شکایتی را به AFC ارسال کردند.

اصل ماجرای شکایت النصری ها از باشگاه پرسپولیس به شکایت برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش به فیفا برای دریافت مطالباتشان بر می‌گردد. پس از آنکه پرسپولیس نتوانست پول برانکو را پرداخت کند، فیفا اقدام به بستن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس کرد تا این مسئله به اصلی‌ترین بهانه سعودی‌ها برای شکایت تبدیل شود. حامد لک، آرمان رمضانی، عیسی آل کثیر، میلاد سرلک، احسان پهلوان، علی شجاعی و سعید آقایی ۷ بازیکن جدید پرسپولیس هستند که سعودی‌ها اعتقاد دارند قراردادشان بعد از محرومیت پرسپولیس ثبت شده است.

در همین باره گفته می‌شد دارو بوشیچ، وکیل برانکو اسناد و مدارک را به عربستانی‌ها داده تا آن ها با همین اسناد به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنند.

در این باره با او گفت‌وگو کردیم که بوسیچ بیان کرد: تاکید می‌کنم هرگز من پرونده‌ای به کسی نداده‌ام. این بخشی از اصول و رفتار حرفه‌ای من است. این موضوع را می‌توانید از همه همکاران من در ایران بپرسید.

او افزود: بار‌ها از من خواسته شده تا تصویری از پرونده‌ها را در اختیارشان (سعودی ها) قرار بدهم، اما من به این خواسته‌ها توجهی نکرده ام. بیان اطلاعات درست به کشف حقیقت کمک می‌کند، اما فاش کردن مدارک بر خلاف اصول حرفه‌ای من است.

وکیل برانکو ادامه داد: در نهایت باید بگویم آخرین کسی که من پرونده را به او می‌دهم باشگاه رقیب پرسپولیس است. مخصوصا در این مورد که رقیب پرسپولیس باشگاهی عربستانی است. محتوای شکایت النصر از پرسپولیس را من صبح روز گذشته از رسانه‌های ایران متوجه شدم.

بوشیچ در پایان گفت: ما امیدواریم که پرسپولیس قهرمان آسیا شود و خیلی متاسف می‌شویم اگر این تیم در این مرحله و پس از شکایت النصر حذف شود.