• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60905

  بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان جدایی رویانیان از پرسپولیس را شبیه به خارج شدن از ریل دانستند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، کنار گذاشتن محمد رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس امروز جو عجیبی را در اردوی قرمزپوشان در رامسر به وجود آورد. از همین رو بازیکنان این تیم نامه ای را به مسئولان وزارت ورزش و جوانان نوشتند که این نامه در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده شد.

  جناب آقای دکتر عباسی

  وزیر محترم ورزش و جوانان

  با سلام و ادای احترام

  همانطور که اطلاع دارید در سال های اخیر یک تجربه تلخ در باشگاه پرطرفدار پرسپولیس همواره تکرار شده و آن هم تصمیم پی درپی در تغییر مدیریت این باشگاه مردمی است. اغلب نتایج مخرب و غیرقابل جبران نیز با این تصمیم ها به بار آمده است. متاسفانه جریانی خاص و منفعت طلب که طی سال های گذشته فقط در پی منافع شخصی خود بوده اند، دوباره دست به کار شده و تحرکاتی در جلب تخریب پرسپولیس و برکناری رویانیان آغاز کرده اند تا پرسپولیس را از روی ریل موفقیت خارج کنند.

  در ادامه نامه آمده: این فعل و انفعالات باید برای ضربه زدن به پرسپولیس مورد بررسی قرار گیرد. این درحالی است که پرسپولیس هواداران پرشور آن پس از پشت سر گذاشتن بحران هایی پی درپی اکنون با انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی به آینده تیم محبوب خود امیدوارند و بیش از هر چیز نیازمند آرامش است.

  ما بازیکنان پرسپولیس نیز همراه و همگام با هواداران پرشور خود ثبات مدیریت در پرسپولیس و بقای رویانیان را راهکار اصلی برای رسیدن به ساحل آرامش و موفقیت این تیم می دانیم.

  بر همین اساس از حضرتعالی که انسانی صالح بوده و دانایی و توانایی دارید، تقاضا داریم تحت تاثیر تحرکات مشکوک اخیر قرار نگیرید و مثل همیشه با تمام قدرت از رویانیان حمایت کنید تا هم نزد مردم و هم در پیشگاه عدل الهی روسفید و سربلند باشید.

  ارادتمند شما؛ بازیکنان و کادر فنی باشگاه پرسپولیس

  این نامه امروز با همکاری بازیکنان پرسپولیس تهیه و به امضا رسید.

  برخی از بازیکنان پرسپولیس قرار است تا امشب به اردوی سرخ پوشان در رامسر اضافه شوند که با تکمیل امضای تمامی اعضا، این نامه فردا توسط نماینده ای از سوی باشگاه پرسپولیس به وزیر ورزش و جوانان داده شود.

  باشگاه پرسپولیس پرسپولیس علی دایی فوتبال پرسپولیس ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان بازیکنان نامه رویانیان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها