به گزارش پارس به نقل از فارس، باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر امروز از ساعت ۱۵: ۳۰ در مراسمی که در خیابان ریاحی واقع در میدان آزادی برگزار شده بود با هواپیمایی قشم ایر که زیرمجموعه سورینت است تفاهمنامه همکاری به مدت دو سال امضا کرد که حاشیه های این نشست را در زیر می خوانید:

*حدود ۳۰ خبرنگار، عکاس و گزارشگر از این نشست استقبال کردند.

*جابه جا کردن میکروفن های شبکه های تلویزیونی که مقابل رویانیان و مسئولان قشم ایر گذاشته شده بود سوژه اصلی جلسه امروز بود. هر کدام از این اعضا که می خواستند صحبت کنند ناگهان خبرنگاران فریاد می زدند که باید جای میکروفن را عوض کنند. به همین دلیل رویانیان که پیشتر این کار را انجام می داد اعلام کرد که دیگر در نشست های مطبوعاتی در صندلی وسط نمی نشیند.

*کری بین رویانیان و رئیسی کیا نیز در خصوص راه آهن و پرسپولیس در نوع خود جالب بود. در یکی از صحنه ها رویانیان گفت راه آهن به کمیته انضباطی بدهی دارد که رئیسی کیا نیز گفت: نه تنها ما بدهی نداریم بلکه از سازمان لیگ و کمیته انضباطی طلبکار هم هستیم.

*رشید پور مجری برنامه های تلویزیونی نیز امروز با لباس خلبانی میهمان این نشست بود که فقط در کنار میز نشسته بود و لبخند می زد.

*در حاشیه این مراسم از ۱۰ مهماندار هواپیمایی قشم ایر نیز رونمایی شد که این مهمانداران با لباس و روسری یکدست قرمز بودند.

*مسئولان قشم ایر در حاشیه این نشست تذکرات عجیبی را به خبرنگاران می دادند در حالی که برخی از عکس ها در بعضی از سایت ها در خصوص هواپیمای جدید پرسپولیس منتشر شده و همین موضوع باعث واکنش هایی بوده است و انتقاد ها را فقط از چشم خبرنگاران ورزشی می دیدند که در لابه لای حرف های خود انتقاد هایی را مطرح می کردند.

*در حین این نشست بود که ناگهان از سوی خبرنگاران به رویانیان اعلام شد باشگاه استقلال اعلام کرده که مجتبی جباری را نمی خواهد. او ابتدا شروع به خندیدن کرد و گفت شما شوخی می کنید اما پس از دقایقی این موضوع را متوجه شد و به این تصمیم باشگاه استقلال با یک دست زدن واکنش نشان داد.

*در انتهای این جلسه زنجانی مدیر باشگاه سورینت نیز جلسه ای با محمد رویانیان برگزار کرد و در خصوص همکاری های آینده با او به بحث و گفت وگو نشست.

*پس از اتمام این جلسات بارها خبرنگاران از رویانیان بابت رفتن یا ماندنش از پرسپولیس سوال کردند که او فقط با خنده می گفت عجله نکنید چند روز دیگر همه چیز مشخص می شود. اگر ما را دوست ندارید، بگویید.

*شوخی رویانیان با دوربین واحد مرکزی خبر یعنی علی رضوانی هم در نوع خود جالب بود. او با دیدن دوربین گفت: این دوربین لوگویش و خبرنگارش از مفاخر صدا و سیما هستند و واقعا من خیلی دوستشان دارم.