به گزارش پارس به نقل از ایسنا، پس از آن که باشگاه سپاهان اعلام کرد، قرارداد قاسم دهنوی با این باشگاه در هیات فوتبال استان اصفهان به ثبت رسیده است، حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اقدام گفت: طبق قوانین جدید نقل وانتقالات وقتی بازیکن می تواند قراردادش را در هیات فوتبال به ثبت برساند که برگه خروج از استان و تسویه حساب مالیاتی داشته باشد. حال نمی دانیم که چطور این تعداد بازیکن زیاد به یک باره قراردادشان را با باشگاه سپاهان ثبت کرده اند. البته به این مسئله کاری نداریم و تنها مسئله مورد بحث ما درباره دهنوی است و بعید می دانیم که دهنوی موقع ثبت قراردادش این اسناد را ارائه کرده باشد.

وی افزود: خارج از این مباحث این بازیکن با دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان قرارداد بسته و این دو باشگاه را با مشکلاتی ناخواسته و عمیق روبه رو کرده است. دهنوی به تعهداتش پایبند نبوده و کمیته انضباطی در حکمی اعلام کرده این بازیکن حق تمرین ندارد اما در این شرایط قراردادش را در هیات فوتبال ثبت می کند. متاسفانه به نظر می رسد بعضی دوستان از جمله این بازیکن احترامی برای کمیته انضباطی قائل نیستند. هرچند حسن زاده، رییس کمیته انضباطی عنوان کرده، دهنوی باید پاسخگوی ثبت قراردادش باشد اما این دومین تخلفی است که این بازیکن مرتکب شده و باشگاه پرسپولیس امیدوار است کمیته انضباطی در جلسه چهارم تیر به دور از هر گونه مصلحت اندیشی تصمیمی قاطع درباره دهنوی بگیرد.

وی افزود: وقتی باشگاه پرسپولیس با این بازیکن قرارداد امضا کرد به خاطر این قرارداد سراغ بازیکن دیگری نرفت اما به یکباره این بازیکن به اصفهان رفت و این مسئله به تیم پرسپولیس ضربه زده است. امیدواریم کمیته انضباطی با تصمیمی قاطع جلوی چنین رفتارهایی را از این دست بازیکنان بگیرد.