به گزارش پارس نیوز، 

مهرداد بایرامی، مهاجم سپیدرود در چهار بازی اخیر تیمش موفق به گلزنی شده و یکی از بهترین‌های تیمش در هفته‌های حساسی به شمار می‌رود که اکنون سهمیه لیگ برتری شهر رشت در گرو نتایج سپیدرود در دو دیدار باقی مانده است. بایرامی در مورد مسابقه جنجالی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و هشتم و همچنین دو دیدار حساس پایان فصل صحبت کرد:

* به وظیفه‌ای که یک مهاجم دارد، عمل می‌کنم

به یاری خدا توانسته‌ام در هر چهار بازی اخیر گلزنی کنم. بی‌شک گلزنی وظیفه یک مهاجم است و من نیز به‌عنوان یک مهاجم به وظیفه‌ای که دارم عمل می‌کنم.

از آقای دست‌نشان بابت اعتمادی که به من داشتند و بعد از سال‌ها من را در نوک خط حمله تیم استفاده کرده و از نظر روحی و روانی به شدت کمکم کردند، تشکر می‌کنم. همه می‌دانیم که سپیدرود به تک تک امتیازات بازی‌های پایانی خود احتیاج دارد و تلاش من در این هفته‌ها این بوده و هست که بتوانم با گل‌هایی که با تلاش بچه‌ها می‌زنم، مسیر را برای کسب حداکثر امتیازات و حفظ سهمیه هموار کنم. گلزنی من نتیجه تلاش تیمی است و فوروارد وظیفه دارد تلاشی تیمی را به ثمر رساند.

* جو بازی با نفت غیرمعمول بود

متاسفانه اتفاقاتی در دیدار با نفت مسجدسلیمان رخ داد که جریان بازی را از مسیر فوتبالی‌اش دور ساخت. جو بازی غیر معمول بود و تنش روی سکوها به شدت روی تصمیمات داور بازی تاثیر می‌گذاشت. همین موضوع موجب شد تا داور سوت‌های خود را به نفع تیم میزبان به صدا دربیاورد و همان گونه که گفتم این موضوع نشات گرفته از جو بسیار متشنج روی سکوهای ورزشگاه بود.

از دقیقه یک تا پایان مسابقه شاهد فحاشی و پرتاب اشیا به داخل زمین بودیم. در چنین شرایطی بازی کردن کار بسیار سختی بود. جالب اینجاست که هواداران نفت به سرمربی تیم خودشان هم رحم نکردند و متاسفانه شاهد مجروح شدن آقای کریمی بودیم.

* گفتند اگر ببرید، سالم از زمین خارج نمی‌شوید

شرایط به گونه‌ای بود که نه ما امنیت داشتیم و نه آنها! جالب اینجاست که در طول مسابقه بازیکنان تیم میزبان به ما و حتی داور بازی می‌گفتند اگر بازی را سپیدرود ببرد، سالم از زمین خارج نمی‌شوید و باید تا ساعات پایانی شب در رختکن حبس شوید! در چنین شرایطی نمی‌دانم آیا می‌شود فوتبال بازی کرد یا نه؟ ما از نظر فنی همه تلاش‌مان را برای کسب سه امتیاز بازی به کار بردیم اما متاسفانه این اتفاقات نگذاشت به سه امتیازی که مستحق آن بودیم، دست پیدا کنیم.

* در لیگ برتر می‌مانیم، شک نکنید

می‌دانم که این روزها، هواداران متعصب تیم سپیدرود به شدت نگران تیم‌شان هستند. خطاب به این عزیزان می‌گویم که شک نکنید در لیگ برتر می‌مانیم؛ دو بازی پایانی‌مان مقابل نساجی و استقلال قطعا سخت هستند، اما دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و با همه توان‌مان خواهیم جنگید تا سهمیه فوتبال رشت را در لیگ برتر حفظ کنیم.