به گزارش پارس نیوز، 

یوونتوس که پیش از این قهرمانی‌اش در رقابتهای این فصل سری آ را قطعی کرده بود دیشب در دربی شهر تورین به مصاف دیگر تیم این شهر تورینو رفت تا در دقایق انتهایی بازی با گل کریستیانو رونالدو از یک شکست فرار کرده و بازی را به تساوی بکشاند. مکس آلگری، سرمربی یوونتوس در پایان بازی گفت نتیجه تساوی در این بازی نتیجه منصفانه‌ای بوده است.

 

آلگری بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نتیجه این بازی منصفانه بود. البته ما در این بازی فرصت‌های گلزنی خوبی خلق کردیم ولی تورینو هم رویهم‌رفته بازی خوبی ارائه داد. ولی به این توجه داشته باشید که آنها عملاً در طول بازی هیچ شوتی به سمت دروازه‌بان ما شلیک نکردند".

 

 

 

سرمربی یووه در ادامه صحبت‌هایش گفت:" در مورد گلی که دریافت کردیم باید بگویم که خودمان با دست خودمان آن گل را به تورینو هدیه دادیم. ولی به هر حال می‌خواهم به همه بچه‌ها تبریک بگویم. ما فصل بی‌نظیری داشتیم. بازیکنان ما در طول فصل هرگز تسلیم نشدند".

 

آلگری در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به سوالهای خبرنگاران درباره لیگ قهرمانان اروپا گفت:" در مورد بازی بارسا و لیورپول باید بگویم که با اینکه لیورپول خوب بازی کرد ولی بارسا در مقابل این تیم کاملا برتر بود. هر دو باشگاه تعداد زیادی بازیکن بزرگ دارند و نبرد آنها واقعا جذاب و دیدنی است. لیگ قهرمانان اروپا از زمانی که من به این باشگاه آمده‌ام همیشه یکی از هدفهای ما بوده. ولی قهرمانی در این رقابتها اصلا آسان نیست. می‌دانیم که امسال باید در چمپیونزلیگ بهتر کار می‌کردیم ولی آژاکس جلوی ما خیلی خوب کار کرد.

 

آلگری در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اهمیت فوق‌ستاره‌هایی مثل رونالدو و مسی در دنیای فوتبال گفت:" فوتبال هنر نیست. ولی کاری که مسی و رونالدو در زمین می‌کنند یک نوع هنر است".