به گزارش پارس نیوز، 

سایت کوووره در این رابطه نوشت، العین و الوصل امارات که در لیگ قهرمانان آسیا همگروه استقلال و ذوب آهن هستند ،در این فصل نتایج غیرقابل قبولی کسب کردند به طوریکه العین با اختلاف دوازده امتیازی با صدر جدول در رده ی دوم و الوصل هم در جایگاه دهم لیگ چهارده تیمی جدول فوتبال باشگاهی امارات قرار دارند.

 

در همین مورد خالد عیسی ،گلر ملی پوش تیم العین به عذرخواهی از هواداران تیم پرداخت و گفت: «به خاطر نتایجی که در بازی های اخیر کسب کردیم، بسیار ناراحت هستیم و به هواداران حق می دهیم اما تاریخ العین مملو از بازگشت های با قدرت هست و به هواداران قول بازگشت پرقدرت می دهیم تا سکوها را راضی نگه داریم.»

 

از سوی دیگر،راشد بالهول رییس هیات مدیره باشگاه الوصل با انتشار پیامی در حساب شخصی خود در توییتر اعلام کرد: «الوصل با هواداران خودش همکاری می کند و هواداران این تیم مانند شرکای این باشگاه در مسیر افتخار آفرینی هستند و پیروزی محقق نخواهد شد مگر با هواداران، از همه هواداران الوصل به خاطر نتایج ضعیفی که در لیگ امسال کسب کردیم ،عذرخواهی می کنم. این اتفاق ها به دلیل خستگی بازیکنان به خاطر بازی های خارجی،مصدومیت ها و محرومیت ها افتاده است.

 

لازم به ذکر است که هر دوتیم قعرنشین گروه های آسیایی خود هستند،العین با دو امتیاز و الوصل با سه امتیاز در رده چهارم گروه های خود هستند.