به گزارش پارس نیوز، 

در جریان دیدار دیروز آرسنال و واتفورد که با پیروزی 1-0 توپچی‌ها به پایان ر سید، یک دقیقه بعد از به ثمر رسیدن تک‌گل آرسنال در دقیقه 10، توسط پیر امریک اوبامیانگ، داور مسابقه تروی دینی، کاپیتان واتفورد را از زمین اخراج کرد.

 

بعد از آنکه دینی با آرنج به لوکاس توریرا هافبک آرسنال ضربه زد،  داور مسابقه بعد از مشورت با کمک خود تصمیم گرفت او را از زمین اخراج کند. اما نکته‌ جنجال‌برانگیز اخراج کاپیتان واتفورد این بود که تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد او در حال خروج از زمین و حرکت به سمت تونل ورزشگاه، با عصبانیت در حال صحبت با اونای امری است و به نظر می‌رسید دینی به سرمربی آرسنال فحاشی می‌کند.

 

 

اما در پایان بازی که اونای امری با سوالهای متعدد خبرنگاران درباره فحاشی کاپیتان واتفورد مواجه شد در پاسخ گفت که حرفهای او را نشنیده و نمی‌داند او چه بر زبان آورده است.

 

امری در پاسخ به این سوالها گفت:" من به تروی دینی گوش ندادم. متوجه شدم چیزهایی می‌گوید ولی برایم مهم نبود چه می‌گوید. ولی من به او گفتم که صحنه منجر به اخراج را ندیده‌ام".

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:" من کارت قرمز را ندیده بودم. ولی به تصمیم داور احترام می‌گذارم. بله شکی نیست که آن اخراج به ما کمک کرد و شکی نیست که بازی کردن با یک یار کمتر دشوارتر است ولی چیزی که باعث شد ما برنده بازی بشویم گلی بود که خودمان به ثمر رساندیم نه اخراج بازیکن حریف. ما آنطور که می‌خواستیم بازی نکردیم ولی باید از نتیجه خوشحال باشیم".