به گزارش پارس نیوز، 

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد علت غیبتش در استادیوم آزادی در بازی پرسپولیس و سایپا و شایعه قهرش، گفت: قهری در کار نبوده و این موضوع صحت ندارد. من جلسات فشرده‌ای داشتم و با توجه به اینکه بازی هم دیر وقت بود و استراحت نکرده بودم ترجیح دادم به استادیوم نروم.

او گفت: پرونده علی دایی به بدهی مالیاتی مربوط می‌شود که پرداخت شد و حالا برای رسیدن برگه مورد نظر به دست دایی باید روند اداری آن طی شود.

تمام اهتمام باشگاه مربوط به پرداخت مطالبات برانکو است

مدیرعامل پرسپولیس در مورد جلسه هیئت مدیره افزود: طی ۴ ماه گذشته چند جلسه با واحد‌های مختلف برگزار کردیم که در مورد موضوعات مختلف از جمله درآمدزایی بحث کردیم و در جلسه بعدی نیز این موضوع پیگیری خواهد شد. در مورد مطالبات برانکو تمام اهتمام باشگاه این است که هرچه سریع‌تر مطالبات او پرداخت شود. در کنار بحث طلب برانکو ۲ راهکار برای کنترل هزینه‌ها و در آمدزایی مطرح است، یکی اینکه هزینه‌ها مدیریت شود که تا الان کار مدیریت باشگاه در این زمینه خوب بوده و از هزینه‌های غیرضروری جلوگیری شد. دومین مورد بحث افزایش درآمد‌ها است چرا که تنها با صرفه جویی نمی‌توان به جایی رسید، بنابراین طرح و برنامه‌های سه الی چهار ماه با هیئت مدیره به بحث گذاشته شد و قرار است در جلسات بعدی نیز در مورد آن صحبت شود.

از فدراسیون می‌خواهیم مطالبات پرسپولیس از فیفا را پیگیری کند

عرب در ادامه گفت: از فدراسیون فوتبال درخواست داریم به طور جد بحث مطالباتمان از فیفا که حدود ۷۰۰ هزار دلار است را به طور کامل پیگیری کند. در هر صورت این مقدار پول ما را در حل مشکلاتمان کمک می‌کند.

برانکو در پرسپولیس می‌ماند

او در مورد تمدید قرارداد برانکو گفت: امروز در جلسه هیئت مدیره در مورد تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ و پرداخت هزینه هایش تاکید و صحبت شد.

او در مورد حضور برانکو در تیم ملی ایران فزود: این موضوع، در باشگاه ما رسمیت ندارد، بنابراین اظهار نظری در این باره نباید کرد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حضور مجدد ستارگان سابق این تیم در جمع سرخ‌ها بیان کرد: چنین بحثی مطرح نبوده است. در مورد مسائل فنی تیم برانکو باید درخواست جذب بازیکن را به ما بدهد تا پیگیری شود که در این مدت در باشگاه صحبتی از این موضوع به میان نیامده است.

ایرج عرب نسبت به زمین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس که چند وقتی است بر سر زبان‌ها افتاده است واکنش نشان داد و گفت: زمین تمرین درفشی فر و شهید کاظمی از نظر امکانات خوب است و در شرایط ایده آلی دارد.