به گزارش پارس نیوز، 

آرش رضاوند، هافبک تکنیکی سایپا در خصوص دیدار حساس مقابل پرسپولیس حرف می‌زند و از انگیزه بالای تیم‌شان برای نتیجه‌گیری صحبت می‌کند.

*شرایط خودت بعد از آسیب‌دیدگی چگونه است؟

هنوز کمی درد دارم، اما علی‌آقا صلاح بداند با آمپول بازی خواهم کرد.

* بعد از کاهش شانس‌تان برای کسب سهمیه با چه انگیزه‌ای به مصاف پرسپولیس می‌روید؟!

بازی با پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد و ربطی به جدول ندارد. بازی‌های نیم‌فصل دوم برای هر تیمی حساس است. در این بین سختی کار برای پرسپولیس بیشتر است، چون آن‌ها استرس بیشتری نسبت به تیم ما برای پیروز شدن و باقی ماندن در صدر دارند.

* برای دوستانت در پرسپولیس نظیر مهدی ترابی و... کری نمی‌خوانی؟

مهدی ترابی رفیق من است. با او روز‌های خوبی در سایپا داشتم و حالا در پرسپولیس بازی می‌کند و به این تیم تعهد دارد. او برای تیمش تلاش می‌کند و من هم برای تیم خودم. با این وجود کری برایش نمی‌خوانم. ما در این فصل ترابی و چند بازیکن خوب دیگرمان را از دست دادیم و به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم بازیکنان جایگزین به جای آن‌ها جذب کنیم. با این وجود جوان‌ها و بقیه بازیکنان باتجربه در مجموع نمایش‌های خوبی را ارائه دادند.

* حرف آخر.

پرسپولیس در سه، چهار سال اخیر بهترین تیم ایران بوده به همین دلیل رویارویی با این تیم بیشترین انگیزه را به بازیکنان تیم‌های حریف می‌دهد؛ از همین رو ما برای بازی با پرسپولیس و پیروزی و ارائه بهترین نمایش مقابل سرخپوشان خیلی انگیزه داریم.