به گزارش پارس نیوز، 

اینتر در هفته سی و یکم رقابت‌های سری A به مصاف آتالانتا رفت. با وجود تساوی خانگی اینتر در این دیدار، اسپالتی راضی به نظر می‌رسد.

سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: هر دو تیم بازی جوانمردانه را در دستور کار خود قرار دادند و برای پیروز شدن تلاش زیادی کردند. پرسیچ در ابتدا خوب بازی نکرد اما رفته رفته بهتر شد. در بعضی از دقایق نظم لازم را نداشتیم اما در کل بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

او در ادامه به بازگشت ایکاردی اشاره کرد و گفت‌:، من با ایکاردی زیاد صحبت کرده‌ام. دیگر نمی‌خواهم درباره این بازیکن صحبت کنم و بهتر است از اینتر و شرایط تیم بگویم. ایکاردی نیاز به تمرین بیشتر و بهتر شدن دارد. او باید به خاطر موفقیت تیمش تلاش بیشتری از خود نشان دهد و با هافبک‌ها هماهنگ شود.

سرمربی اینتر درباره آسیب‌دیدگی بروزویچ، اضافه کرد: باید صبر کنیم و منتظر بمانیم. نمی‌دانم این بازیکن چند روز از ترکیب تیم دور خواهد بود.

اسپالتی در پایان گفت‌: برای من عملکرد بازیکنان مهم‌تر از کسب نتیجه است. وقتی تیم خوب بازی می‌کند خوشحال می‌شوم حتی اگر برنده نشویم. تنها برای من گلزنی مهم نیست. یک بازیکن باید وظایف خود را به خوبی انجام دهد.

اینتر با وجود تساوی در این دیدار خانگی در رده سوم جدول رده‌بندی باقی ماند.