به گزارش پارس نیوز، 

مهم ترین خبر دیروز در خصوص باشگاه پرسپولیس، خط خوردن امید عالیشاه از لیست بازیکنان این تیم برای دیدار با الاهلی بوده است. اتفاقی که به دلیل مصاحبه عالیشاه پس از بازی با پیکان رخ داد و سبب شد تا او حداقل در دیدار سوم لیگ قهرمانان آسیا غایب باشد.

این اتفاق در شرایطی رقم خورد که شاید خود عالیشاه پیش بینی چنین تنبیهی را از سوی برانکو نمی کرد اما وقتی وارد رختکن شد، نام خود را روی تابلو ندید و متعجبانه، تلاش هایی برای بازگشت به فهرست انجام داد که البته راه به جایی نبرد.

پس از آن، عالیشاه همراه با تیم ذخیره ها به تمرین پرداخت و کاور زرد رنگ پوشید. کاوری که او را از مهره های اصلی تیم همچون مهدی ترابی و احمد نوراللهی جدا می کند و این به هیچ عنوان برای کاپیتان سوم قرمزها مطلوب نیست.

مسئله اصلی درباره وینگر شماره 2 این است که شاید خیلی ها تصور کنند عالیشاه به سرنوشت رضاییان و مسلمان دچار شود اما برانکو هیچ وقت به این شکل سریع، یک بازیکن را از تیم کنار نمی گذارد.

هرچند که اتفاقات رختکن، تمرین و اردوی پرسپولیس شاید بهانه خوبی برای این تصمیم باشند اما همانطور که برانکو گفت، «منافع» قرمزها در تصمیم های این چنینی نیستند.

 

حال پرسپولیس حداقل تا پایان فصل 10 بازی دیگر هم خواهد داشت وطبیعتا عالیشاه فرصت بازی پیدا خواهد کرد و باید خود را نشان دهد تا آژیر قرمز باعث حضور او در لیست سیاه نشود.