به گزارش پارس نیوز، 

شاید باورش سخت باشد ! اما برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران که ابتدای سال گذشته قرارداد خود را به مدت ۲ سال با سرخپوشان تمدید کرد، نزدیک به ١١ ماه دریافتی خاصی از باشگاه نداشته است و تنها کاری که کرده بدون آنکه در این باره در رسانه ها مصاحبه های آتشین داشته باشد پیگیری مطالباتش را از باشگاه داشته است!

همین رفتار سوژه جدید پرسپولیسی ها برای متلک و کنایه به کی روش و هوادارانش شده است!

آنها می گویند:

برانکو نه تنها بعد از حدود ۱۱ ماه که ریالی از باشگاه نگرفته ، مصاحبه های ” کی روش وار ” نمی کند ، بلکه از هر فرصتی که استفاده می کند ، در مصاحبه با رسانه های اروپایی و بین المللی از ایران و مردمش تعریف می کند.

بله جناب کی روش ! عاشق ایران برانکو است و نه شما که فقط ” شو ” تحویل ما می دادید ! شمایی که اگر یک روز از پرداخت حقوقتان می گذشت تا خود سازمان ملل و دادگاه لاهه را خبردار نمی کردید ، دست بردار نبودید !

ادعای این عده البته درست است ، اما اینکه این قیاس تا چه حد صحیح است ، در حوزه قضاوت ما در پارس فوتبال نیست و آن را به عهده شما کاربران می سپاریم!

لازم به ذکر است که همانطور که پرسپولیسی ها ادعا می کنند ، برانکو ایوانکوویچ در هفته‌های گذشته به جای مصاحبه تند در رسانه ها ، نامه‌های متعددی به مسئولان ارسال کرده تا طلبش را دریافت کند، اما با وجود به نتیجه نرسیدن ، همچنان سکوت کرده  است.

پس از رسیدن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، مدیران این باشگاه در صدد بودند تا از محل مطالبات خود از کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC و فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) حقوق برانکو را پرداخت کنند، اما رایزنی‌ها و تلاش‌ها در این زمینه نتیجه نداد تا ایرج عرب، مدیرعامل جدید باشگاه تصمیم بگیرد خودش مطالبات سرمربی تیم را تأمین کند.

با توجه به تاخیر در پرداخت حق و حقوق برانکو طی چند روز اخیر مشخص شد که اگر سرخپوشان منتظر پاداش‌ها از فیفا باشند، زمان می‌برد تا طلب سرمربی کروات را پرداخت کنند و به همین دلیل مسئولان در صدد هستند تا هر چه زودتر طلب او را پرداخت کنند.

پرسپولیس ۶۹۶ هزار دلار از فیفا طلب دارد که هنوز این پول را وصول نکرده و مدیران این باشگاه در صدد هستند تا این پول را دریافت کنند هر چند به نظر می‌رسد وصول این پول طولانی شود