به گزارش پارس نیوز، 

اصغر حاجیلو، سرپرست تیم استقلال پیرامون شائبه دخالت مهدی رحمتی در تعیین پنالتی زن استقلال در بازی مقابل پرسپولیس در شهرآورد هشتاد و نهم اظهار کرد: متاسفانه همه جا این گونه بیان شده که مهدی رحمتی در این موضوع تعیین کننده بوده است. درحالیکه روز قبل شفر به منشا گفت که اگر پنالتی گرفته شد؛ او نزند. دلیلش هم منطقی و درست بود چون اگر پنالتی خارج از چهارچوب برود نگویند که طرفدار پرسپولیس است و ادامه کار منشا سخت شود. اما حالا اینطور برداشت شده که رحمتی پنالتی زن را مشخص کرده ولی اینطور نیست و حق رحمتی نیست که اینگونه با وی برخورد شود.

وی درخصوص بازی شهرآورد اظهار کرد: در ۴۸ سالی که در فوتبال استقلال بودم هیچگاه پرسپولیس را به این ضعیفی ندیده بودم. پرسپولیس تیمی است که محکم بازی می کند و تا دقیقه آخر دست از حمله بر نمی دارند. ولی در نیمه دوم طوری بازی کرد که اگر مهدی رحمتی روی نیمکت هم می آمد؛ اتفاقی نمی افتاد چون توپی نمی آمد. استقلال بخوبی حمله کرد و پرسپولیس را کاملا در زمین خودش نگه داشت تا اینکه از کرنر پرسپولیس گل خوردیم. اگر پنالتی ما گل می شد؛ اتفاقات خوبی برای استقلال می افتاد. 

حاجیلو عنوان کرد: فاصله ما در جدول با صدرنشینی خیلی کم است آنچه که اکنون برای باشگاه و شفر مهم است این است که به نظم تیمی برگردیم و به بازیهای آینده امیدوار باشیم. جام باشگاه های آسیا را پیش رو داریم و کار ما سخت می شود. 

وی تاکید کرد: بیش از هر چیز به حمایت هواداران نیاز و احتیاج داریم که طرفداران استقلال آن حمایت همیشگی را داشته باشند.

برنامه "همگام با لیگ" روز یکشنبه ۱۱ فروردین با اجرای شریفی از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۱۱۵ دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.