به گزارش پارس نیوز، 

حسن‌ آذرنیادرباره پیروزی 3 بر صفر تیم تراکتورسازی تبریز مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ما تمرینات‌مان را از روز سوم فروردین‌ماه آغاز کردیم و خدا را شکر وحدت تاکتیکی و صمیمیت خیلی خوبی هم در تیم‌مان حاکم شده است. با اینکه در نیم‌فصل دوم همه بازی‌ها سخت است اما خوشبختانه در بازی با استقلال خوزستان با اینکه بی‌نقص نبودیم،‌ اما با یک عملکرد خوب به پیروزی رسیدیم و در جمع مدعیان ماندیم.

وی افزود: در هر صورت شرایط تیم‌ ما بسیار خوب است و با حمایت‌های محمدرضا زنوزی (مالک تراکتورسازی) از هر بابت وضعیت مطلوبی داریم. تمرین ریکاوری‌مان بعد از بازی با استقلال خوزستان را هم انجام دادیم و الان نیز این بازی را فراموش کرده و به فکر بازی با صنعت نفت آبادان هستیم. 

وی در مورد غیبت دوباره لی هری اروین تصریح کرد: اروین هم متأسفانه دوباره غیبت کرده است. این بازیکن بعد از غیبت قبلی خود دچار اضافه وزن شده بود و کادرفنی نظر مثبتی روی او نداشت. الان هم دوباره غیبت کرده است و کمیته انضباطی و مدیران تراکتورسازی در مورد او تصمیم‌گیری خواهد کرد.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین در خصوص تأخیر چند روزه استوکس برای بازگشت به تمرینات گفت: بله این بازیکن هم با چند روز تأخیر به ایران آمد، اما در قرارداد این بازیکنان همه چیز ذکر شده و باشگاه مطابق قرارداد با بازیکن رفتار خواهد کرد. در بازی با استقلال خوزستان هم دیدید که لیکنز به همین دلیل از استوکس استفاده نکرد و انصاری را جایگزین او کرد.