به گزارش پارس نیوز، 

ناگفته‌های زیادی از گرفتن مجوز استقلال در آسیا دارمبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره حضورش در این باشگاه گفت: از ابتدای فصل فوتبالی به خانواده بزرگ استقلال ملحق شدم. بسیار خوشحالم و افتخار می‌کنم که به استقلال آمدم و در تیمی هستم که بیش از ۴۰ سال طرفدارش بودم.

او تصریح کرد: با شادی‌های استقلال خوشحال و با شکست‌های این تیم غمگین شدم. خوشحالم که در کنار هواداران استقلال هستم و امیدوارم توانسته باشم بهترین عملکرد را در این باشگاه داشته باشم. اوایل حضورم در استقلال شرایط بسیار سخت بود، اما با کمک کادرفنی و بازیکنان توانستیم شرایط خوبی را رقم بزنیم. امیدوارم به جایگاه واقعی با کمک هواداران، خداوند و کادرفنی و تک تک بچه‌ها برسیم.

فتحی درباره کسب مجوز حرفه‌ای استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: روز‌های بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و نا گفته‌های زیادی مانده که هنوز نگفتم، اما با صحبت‌های که به میان آمده بود استقلال شانسی برای دریافت مجوز حرفه‌ای نداشت و کنفدراسیون فوتبال آسیا به صراحت این موضوع را اعلام کرده بود. با جلسات متعددی که با سهیل مهدی و کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتیم مشخص شد هیچ شانسی نداریم. با حمایت وزیر ورزش و جوانان، تاج، فدراسیون فوتبال، سهیل مهدی و دیگر ارکان توانستیم با کمک خطیر، حاجیلو، عبدالهی و نوروزی مجوز حرفه‌ای را کسب کنیم.