به گزارش پارس نیوز، 

پرسپولیس نماینده کشورمان در حالی در قطر برابر تیم قدرتمند و پرستاره السد شکست خورد که حق این تیم به هیچ عنوان باخت نبود. شاگردان برانکو در طول این مسابقه بار‌ها و بار‌ها دروازه حریف را به خطر انداختند، اما در نهایت روی یک اشتباه مسلم داوری گل آفساید خورده و در عین ناباوری ۳ امتیاز بازی را به السد واگذار کردند. بدون شک یکی از بهترین بازیکنان این دیدار تماشایی و حساس، محمد نادری بود. مدافع جوان و ۲۲ ساله پرسپولیس که در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس عملکرد خوبی در دفاع و حمله داشت. یکی از صحنه‌های ماندگار این مسابقه جدال محمد نادری با گابی بود که مدافع جوان پرسپولیس در یک صحنه نه تنها هافبک پرآوازه اسپانیایی را جا گذاشت بلکه تنه‌ای هم به او زد که رفت داخل پیست و... گپ و گفت دیروز خودمان با محمد نادری را از همین صحنه آغاز کردیم و... بهتر است خودتان مصاحبه زیر را بخوانید. 

* سلام، محمد خوبی؟ خسته نباشی!

(با صدایی خواب‌آلود) ببخشید آقای یکتا من تازه از خواب بیدار شدم، چون ۴ صبح رسیدم خونه و... 

* بازی خوبی انجام دادی. به‌ویژه جلوی گابی هافبک سرشناس اسپانیایی!

شما لطف دارید. من فقط سعی می‌کنم به وظایف تاکتیکی‌ام عمل کنم. کارخاصی نکردم و... 

* ولی در یک صحنه گابی را هم در کورس جا گذاشتی و هم با تنه فنی او را به آن‌طرف پرت کردی.

گابی بازیکنی بزرگ و قابل احترام است. با او هیچ کری‌ای نداشتم. به هر حال در فوتبال این درگیری‌های فیزیکی وجود دارد و دلیلی بر این نیست که گابی کوچک شود یا من بخواهم خدای نکرده رقیبم را تحقیر کنم. به نظرم یک درگیری ساده فوتبالی بود. 

* در مجموع خودت و همبازیانت عملکرد خوبی داشتید، اما متأسفانه آنچه در پایان روی تابلوی نتایج ثبت شد برد یک بر صفر السد قطر بود.

این نتیجه اصلاً عادلانه نبود. ما به السد نباختیم و به داوری باختیم. گلی که حریف زد اول روی شجاع خلیل زاده خطا کردند و بعد بغداد بونجاح در آفساید گل زد. 

* در بازی قبلی آسیایی برابر پاختاکور ازبکستان هم روی اشتباه داوری مشابه همین اتفاق رخ داد. بازیکن ازبک روی تو خطا کرد، سر زد و دیگر بازیکن پاختاکور در منطقه آفساید به شما گل زد.

بله، متأسفانه تکرار این اشتباهات داوری بحث‌برانگیز است. واقعاً خودمان هم مانده‌ایم که کمک‌داور بازی با السد آن لحظه که گل آفساید زدند کجا ایستاده بود؟ چرا بونجاح را در منطقه آفساید ندید؟ به همین راحتی حق تیم ما در دقیقه ۹۴ نادیده گرفته شد و این اصلاً جالب نیست. 

* مثل اینکه قرار است باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت قضاوت بحث‌برانگیز و پراشتباه داور کره‌ای اعتراض کند؟

من نمی‌دانم چه بگویم ولی بچه‌های ما یک بازی فوق العاده را انجام دادند. همه جنگیدیم و بار‌ها خلق موقعیت کردیم که با بدشانسی و واکنش‌های گلر حریف، تبدیل به گل نشد. باید این بازی را می‌بردیم یا حداقل با مساوی به پایان می‌رساندیم، اما یک اشتباه و گل مردود، همه تلاش‌های پرسپولیس را به باد داد. دو بازی، دو داوری اشتباه و امتیازاتی که ما از دست دادیم مایه ناراحتی است. 

* حال و هوای بچه‌های پرسپولیس پس از پایان بازی در اتوبوس و فرودگاه چطور بود؟

طبیعی بود که هیچ‌کدام حال و روز مناسبی نداشته باشیم. ما در یکی از بهترین بازی‌های فصل پرسپولیس فقط و فقط روی اشتباه مسلم داوری مغلوب شدیم و این بیشتر از هر چیز دیگری ما را اذیت می‌کرد. امیدوارم در ادامه مسابقات دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و نتایج بازی‌ها فقط روی شایستگی رقم بخورد. 

* محمد نادری مدافعی دو پسته است که می‌تواند در دفاع چپ و وسط بازی کند. خودت بیشتر دوست داری در کدام پست در پرسپولیس به بازی گرفته شوی؟

هر جایی که آقای برانکو صلاح بداند حاضرم بازی کنم. 

* اینکه حرف کلیشه‌ای شد! خودت کدام پست را ترجیح می‌دهی؟

باور کنید هیچ فرقی نمی‌کند. اینکه دفاع چپ یا میانی بازی کنم تفاوتی ندارد و همان‌طور که گفتم تلاش می‌کنم نظر کادر فنی را برآورده کنم. امیدوارم توانسته باشم بازیکن مفیدی برای پرسپولیس و هواداران بامعرفت و خونگرم این تیم باشم. 

* می‌دانیم قرضی به پرسپولیس پیوستی. دوست داری این قرارداد تمدید شود؟

از خدایم است. پرسپولیس یک تیم بزرگ با کادر فنی، بازیکنان و هوادارانی بزرگ است که افتخار می‌کنم در این تیم توپ می‌زنم. دوست دارم این اتفاق بیفتد ولی همه چیز بستگی به باشگاه دارد. 

* در پایان حرف خاصی نداری؟

نه، هنوز در شوک آن گل آفساید هستیم و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های آینده حقانیت پرسپولیس را ثابت کنیم؛ البته اگر داوری‌ها اجازه بدهد!