به گزارش پارس نیوز، 

کریستیانو رونالدو دیشب ستاره بی چون و چرای یوونتوس بود و با هت‌تریک بی‌نظیر خود در مقابل اتلتیکو مادرید، باعث شد شاگردان دیگو سیمئونه با وجود پیروزی 2-0 در ورزشگاه خانگی‌شان، در مقابل یوونتوس شکست خورده و با لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کنند.

 

اما رونالدو در بازی دیشب در زمان شادی بعد از گل خود، حرکت عجیب و غریب دیگو سیمئونه در بازی رفت را تکرار کرد تا به نوبه خود از اتلتیکو و سیمئونه انتقام گرفته باشد. سیمئونه در بازی رفت دو تیم در استادیوم واندا متروپولیتانو، با انجام حرکتی توهین‌آمیز هواداران یوونتوسی حاضر در ورزشگاه را بسیار ناراحت و عصبانی کرده بود.

 

 

جنجال حرکت سیمئونه بعد از بازی رفت ادامه پیدا کرد و در نهایت او از سوی یوفا به خاطر حرکت نامناسبش 17هزار یورو جریمه شده بود.

 

حالا انتظار می‌رود حرکت دیشب کریستیانو رونالدو که پاسخی به حرکت سیمئونه در بازی رفت بود هم او را با جریمه مشابهی روبرو کند.

 

 

سیمئونه در پایان بازی در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره حرکت کریستیانو رونالدو گفت:" مطمئنم رونالدو وقتی آن حرکت را کرده هدفش هواداران تیم خودش بوده. همانطور که من در استادیوم واندا رو به هواداران خودمان آن کار را کردم و منظورم این بود که آنها چه شخصیتی دارند".