به گزارش پارس نیوز، 

هفته گذشته بود که وزارت ورزش پس از فشار اهالی کشتی از موضع خود کوتاه آمد و زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات فدراسیون کشتی را مشخص کرد. بدین ترتیب روند ثبت نام ریاست فدراسیون کشتی از صبح روز ۱۵ اسفندماه آغاز شد تا مدعیان کسب کرسی ریاست بتوانند به مدت ۱۰ روز کاری و تا پایان وقت اداری روز ۲۸ اسفندماه بطور رسمی برای حضور در مجمع عمومی ثبت نام کنند.

نکته جالب اینجاست که امیررضا خادم به عنوان نخستین کاندیدا در نخستین روز از مهلت مقرر ثبت نام کرد. خادم بلافاصله بعد از ثبت نام، یک گام دیگر هم از مدعیان ریاست بیشتر برداشت و طی فراخوان در فضای مجازی، نشست خبری هم برگزار کرد تا نشان دهد عزمش را برای ریاست فدراسیون جزم کرده است.

دیگر چهره نامدار و شناخته شده‌ای که از مدتها پیش سودای ریاست را در سر دارد، علیرضا دبیر است. قهرمانی ملی با پیشینه مدیریتی، که قصد رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون کشتی را دارد. او از مدتها پیش همچون امیررضا خادم، با سفر به استان‌های مختلف در حال رایزنی با اعضای مجمع عمومی بوده اما هنوز رسماً وارد گود نشده است. گفته می‌شود او قرار است طی هفته جاری به فدراسیون کشتی مراجعه کند تا رسماً با ثبت نام به عنوان رقیب اصلی خادم پای به مجمع بگذارد.

فارغ از این دو مدعی اصلی و نامدار، اهالی کشتی همچنان چشم انتظار علیرضا حیدری، مجید خدایی و حتی عباس جدیدی هم هستند. این نفرات نیز طی هفته‌های گذشته بارها بطور شفاهی اعلام کرده اند قصد حضور در انتخابات فدراسیون را دارند اما فعلاً خبری از آنها برای ثبت نام مجمع عمومی نیست.

اما تنها نکته مبهم در روند ثبت‌نام مجمع عمومی کشتی، موضع گیری حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی است. او که یکی از جدی ترین رقبای انتخاباتی برای علیرضا دبیر و امیررضا خادم تلقی می‌شود طی روزهای اخیر اظهارات مختلفی را مطرح کرده که گویای عدم حضورش در انتخابات است. البته فعلاً هیچ چیز بطور قطعی مشخص نیست و باید تا پایان مهلت ثبت نام برای حضور یا انصراف بنی تمیم از این مصاف انتخاباتی منتظر ماند.