به گزارش پارس نیوز، 
پیش از دیدار نساجی و پرسپولیس از سری رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر، شایعاتی مبنی بر محرومیت علیرضا بیرانوند به‌دلیل عدم پرداخت مطالبات کارگزارش در رسانه‌ها منتشر شده بود.

* عرب: مشکل حل شد

اما دیری نگذشت و ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس نسبت به این شایعات واکنش نشان داد و اعلام کرد بیرانوند مشکلی برای بازی مقابل نساجی ندارد.

ظاهراً بنا بر تأیید عرب، به‌دلیل شکایت فردی که خود را مدیر برنامه‌های این دروازه‌بان معرفی کرده بود، بیرانوند باید مبلغی نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان به او می‌پرداخت و از آنجا که این اتفاق رخ نداد، این فرد حکم کمیته انضباطی را گرفته بود.

* مدیر برنامه سابق بیرانوند: طبق حکم کمیته انضباطی و تعیین وضعیت بیرانوند محروم است

پس از اظهارات عرب، شاکی پرونده بیرانوند با بیان مطالبی در رسانه‌ها نسبت به ادعای سرپرست باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد و گفت: ما سال‌ها به‌عنوان کارگزار رسمی کارهای نقل و انتقالاتی بیرانوند را به‌عهده داشتیم و تا دو سال پیش هم با یکدیگر کار می‌کردیم اما او از پرداخت حق‌الزحمه‌ای که طبق قرارداد باید به ما پرداخت می‌شد، امتناع کرد تا اینکه در نهایت مجبور به شکایت شدیم و با حکم کمیته انضباطی و تعیین وضعیت، او تا زمان پرداخت حق و حقوق ما از بازی برای پرسپولیس محروم شد، آقای فتاحی هم در تماس با آقای عرب، این موضوع را به اطلاع آنها رساندند.

اما این مشکل برطرف نشد، دو بار از طرف باشگاه پرسپولیس با ما تماس گرفتند اما هنوز چیزی تغییر نکرده است، آقای عرب چگونه مشکل بیرانوند را حل کرده که ما خبر نداریم؟ از آقای تاج تقاضا داریم که راهکاری پیدا کند تا احکام قضایی فدراسیون فوتبال ضمانت اجرایی داشته باشد.

* بیرانوند: هیچ مدیر برنامه‌ای ندارم

به گزارش فارس، علیرضا بیرانوند در بازی برابر نساجی به میدان رفت و پس از پایان بازی در میکسدزون در گفت‌وگو با خبرنگاران کلاً این ماجرا را تکذیب کرد و گفت: هیچ مدیر برنامه‌ای ندارم و غلام گنجی را هم نمی‌شناسم.

* برانکو: نساجی می‌تواند شکایت کند

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس نیز پس از پایان بازی با نساجی در کنفرانس خبری در پاسخ به سؤال خبرنگاران درخصوص بیرانوند، بیان کرد: هیچ محرومیتی در انتظار بیرانوند نیست، اگر نساجی مایل است، می‌تواند شکایت کند.

* نامه فدراسیون به سازمان لیگ

نامه‌ای از سوی ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ در خصوص محرومیت بیرانوند در رسانه‌ها منتشر شده اما هیچ واکنشی از سوی سازمان لیگ مشاهده نشده و بیرانوند در ترکیب پرسپولیس همچنان حضور دارد.