به گزارش پارس نیوز، 

«اکبر کارگر جم» روز دوشنبه اظهار داشت: استقلال در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر علاوه بر این که نمایش خوبی ارائه می دهد نتایج بسیار قابل قبولی هم کسب می کند و این نشان دهنده آن است که پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.

وی افزود: استقلال به یک انسجام تاکتیکی رسیده و مشخص است این تیم در تعطیلات نیم فصل روی نقاط ضعف و قدرت خود به خوبی کار کرده است.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: خرید بازیکنان خوب خارجی از نقاط مثبت مدیریت استقلال در نیم فصل دوم محسوب می شود و این روزها گادوین منشا، اسماعیل گونکالس و آیاندا پاتوسی از مهره های تاثیر گذار و کلیدی استقلال هستند. این بازیکنان به خوبی در ترکیب استقلال به هماهنگی رسیدند و حضورشان بر خلاف بازیکنان خارجی نیم فصل نخست عالی است.

او ادامه داد: استقلال برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر باید همین مسیر را با قدرت ادامه دهد و بداند رقیبان قدرتمندی دارد.

کارگرجم در رابطه با عملکرد ضعیف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، افزود: بازی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط خاص خودش را دارد و همانطور که می دانیم استقلال در سخت ترین گروه بین تیم های ایرانی قرار گرفته است.

مدافع اسبق آبی پوشان گفت: استقلال بازی اول خود برابر الدحیل را باخت اما نباید ناامید شود و هنوز پنج بازی دیگر برای این تیم باقی مانده است تا با جمع آوری امتیازات لازم بتواند همچون فصل گذشته راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شود.