به گزارش پارس نیوز، 

باشگاه منچسترسیتی که می‌خواهد ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی خود را حفظ کند از او که قرارداد فعلی‌اش در پایان فصل آینده منقضی می‌شود درخواست کرده که با این باشگاه قرارداد جدیدی امضا کند. گوندوگان اخیراً و بعد از غیبت فرناندینیو به دلیل مصدومیت، به یکی از مهره‌های کلیدی خط میانی سیتی تبدیل شده است.

 

 

اما گوندوگان 28ساله که در سال 2016 با قراردادی به ارزش 20 میلیون پوند از بوروسیا دورتموند به سیتی ملحق شده، علاقه‌ای به تمدید قراردادش با این تیم نشان نداده و این موضوع پپ گواردیولا را عصبانی کرده است.

 

گواردیولا با هشدار دادن به گوندوگان درباره شرایط او گفت:" ما دوست داریم قرارداد او تمدید شود  ولی این به باشگاه و خود او بستگی دارد و من به غیر از این چیز بیشتری نمی‌دانم. امیدوارم ایلکای بتواند در این تیم بماند. من ترجیح می‌دهم او بازیکن سیتی باشد ولی در عین حال، می‌خواهم با میل خودش در تیم من بازی کند، نه اینکه مجبور باشد".

 

 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:" اگر گوندوگان نمی‌خواهد بماند باید باشگاه را ترک کند. ولی ما دوست داریم با او ادامه بدهیم. همینطور که گفتم اگر خودش به ماندن تمایل داشته باشد می‌توانیم صحبت کنیم و قرارداد جدید را امضا کنیم".

 

گواردیولا در ادامه گفت:" ما چند روز پیش با دی‌بروینه قرارداد جدید امضا کردیم همینطور با چند بازیکن دیگر مثل گابریل ژسوس. ولی گوندوگان در حال حاضر نمی‌خواهد قرارداد جدید امضا کند پس ما صبر می‌کنیم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی می‌افتد".