به گزارش پارس نیوز، 

 

مهدی ترابی در خصوص آخرین وضعیت خودش درباره پرسپولیس مقابل السد قطر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

* در ابتدا از وضعیت پایت بگو و اینکه شرایط چطور است؟

خوشبختانه به بازی می‌رسم و وضعیت پایم خیلی بهتر شده است. دیروز قبل از تمرین پزشکان تیم وضعیت پایم را بررسی کردند و توانستم با تیم تمرین کنم.

* این فشردگی بازی‌ها برای شما سخت نیست؟

به هر حال ما هر سه روز یک بار بازی می‌کنیم و بازی‌های فشرده به ما فشار زیادی آورده اما با همه این سختی‌ها تلاش می‌کنیم تا دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

* چه شناختی از السد دارید؟

ما فیلم بازی‌های این تیم را دیدیم و کادر فنی خوشبختانه به خوبی این تیم را آنالیز کرده است. هم السد و هم پرسپولیس از هم شناخت خوبی دارند چرا که در این مدت با هم زیاد بازی کرده‌اند. اما امیدوارم این شناخت بیشتر بتواند به ما کمک کند تا برنده از بازی بیرون بیاییم.ما باید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم به خوبی استفاده کنیم تا در زمین حریف دست پر باشیم.

*به نظرت پرسپولیس می‌توانست برنده باشد؟

چرا که نه، تیم ما پتانسیل خوبی دارد و می‌توانیم با یک بازی خوب دست پر به ایران برگردیم.

*اما به هر حال قطر در سال‌های اخیر هزینه‌های زیادی در فوتبال کرده و توانسته موفقیت‌هایی مثل قهرمانی آسیا هم برسد...

بله قطری‌ها هزینه زیادی کردند و در جام ملت‌های آسیا دیدیم که آنها چه پیشرفت خوبی کردند. قهرمان هم شدند اما در هر حال آنها از تیم‌های ایرانی ترس و وحشت دارند.

* به نظرت پرسپولیس می‌تواند عملکرد موفقیت‌آمیز در دوره قبل لیگ قهرمانان را تکرار کند؟

با هدفی که داریم می‌توانیم  فصل موفق قبلی را دوباره تکرار کنیم و به همین دلیل بازی فردا برای ما خیلی مهم است. امیدوارم با دعای خیر هواداران از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

*با توجه به اینکه به تازگی به پرسپولیس اضافه شدی شاید رقبا شناخت زیادی از تو نداشته باشند و به نظر می‌آید برگ برنده برانکو در بازی فردا باشی؟

به هر حال من در هر بازی تلاش می‌کنم تا عملکرد خوبی داشته باشم و کادر فنی و هواداران از من راضی باشند. من همه تمرکز و تلاشم را برای پرسپولیس می‌گذارم و می‌دانم که باید چند برابر تلاش کنم تا به پرسپولیس کمک کنم.