به گزارش پارس نیوز، 

 

امید نورافکن مدافع استقلال تهران درباره برتری آبی پوشان در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: مهم‌ترین اتفاق برای ما در این مسابقه سه امتیاز ارزشمند بود که با همدلی تمام بازیکنان و تدابیر کادرفنی به آن دست یافتیم. قبول دارم موقعیت‌های مناسبی داشتیم و می‌توانستیم با اختلاف زیاد برنده مسابقه باشیم اما در نهایت با یک گل برنده شدیم. علی کریمی در این بازی گلزنی کرد و از این بابت همه ما خوشحال هستیم چون او مصدومیت ناگهانی داشت و حالا همه در کنار هم آماده مسابقات پیش رو هستیم.

او ادامه داد: شرایط ما به گونه‌ای بود که از کورس قهرمانی دور بودیم؛ حالا به آمادگی خوبی دست پیدا کرده‌ایم و حاضر هستیم تا بیشترین امتیاز‌ها را در مسابقات بعدی به دست بیاوریم. تمام تیم‌های بالای جدول شانس قهرمانی یکسانی دارند و اینطور نیست که یک تیم از پیش قهرمان باشد.

مدافع استقلال درباره رویارویی با العین امارات در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پیشرفت فوتبال کشورهای حاشیه خلیج فارس مشخص است اما ما در تهران هوادارانمان را داریم که در بازی‌های اینچنینی قوت قلب ما هستند و به حضور حداکثری آنها مقابل العین نیاز داریم. پنج بازی در مرحله گروهی پیش روی ماست و شانس زیادی برای صعود به دور حذفی داریم.

او در این باره که فشرده بودن برنامه مسابقات چه مقدار روی روند آماده سازی بازیکنان تاثیرگذار است، گفت: شما ببینید سه شنبه در قطر مقابل الدحیل بودیم و جمعه مقابل نفت مسجد سلیمان بازی کردیم. مطمئنا باید با خستگی به مصاف العین برویم. سعی می‌کنیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا با تمام تمرکز به مصاف العین برویم و نتیجه خوبی بگیریم. این خستگی روحیه ما را به هم نمی‌ریزد و برای کسب بهترین نتایج و شاد کردن دل هواداران تمام توانمان را خرج می‌کنیم.