به گزارش پارس نیوز، 

وی در مورد اینکه استقلال چقدر با نزدیک شدن به تیم‌های مدعی، شانس قهرمانی دارد، گفت: صددرصد هدف‌مان همین است. روزی که ۱۰ امتیاز عقب بودیم، به فکر قهرمانی بودیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص فشردگی مسابقات لیگ و آسیا و اینکه این مسئله به ضرر استقلال، پرسپولیس و ذوب‌آهن است، گفت: فشردگی مسابقات واقعا بچه‌ها را خسته کرده بود، به همین خاطر به بعضی از آنها استراحت دادیم یا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند. ضمن اینکه، تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، یعنی سطحش از تیم‌های دیگر بالاست. تیمی که سطح بالا باشد، سختی‌های خودش را هم دارد.

 

طاهری با اشاره به بازی سه‌شنبه هفته جاری استقلال برابر العین امارات تصریح کرد: در دیدار اول برابر الدحیل قطر، اختلاف‌مان سه گل نبود، اما یکسری اتفاقات افتاده که باعث می‌شد زورمان نرسد. تیم‌ها سرمایه‌گذاری کرده و بازیکنان خوبی جذب می‌کنند. الدحیل بازیکنان خیلی خوب داشت و خوب هم بازی می‌کرد.  قصد داریم انسجام تیمی را حفظ کرده تا العین را ببریم و به جدول برگردیم. امیدوارم سه‌شنبه و در روزی که هواداران به ورزشگاه می‌آیند سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در واکنش به ناراحتی مرتضی تبریزی گفت: هر بازیکنی حق دارد از شرایط ناراضی باشد. تبریزی بازیکنی است که تلاش می‌کند تا روز به روز بهتر باشد. او بازیکن ناموفقی نبوده و خوب تلاش می‌کند. اگر تبریزی از شرایط خودش ناراحت است، چون بازیکن بزرگی است. مرتضی بلندپروازی را دوست دارد و می‌خواهد هر بازی گل بزند. او بازیکن بسیار خوب و زحمتکشی است و کم کم به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شود.