به گزارش پارس نیوز، 

حسین ماهینی که به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی چند ماهی است از ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس دور است به زودی با تایید پزشک تیم به تمرینات باز می‌گردد و از سال آینده می تواند این تیم را در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

حسین ماهینی توانایی بازی در چند پُست را دارد و جای اصلی او در دفاع راست است. مهدی شیری بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس در حال حاضر در دفاع راست عملکرد مناسبی داشته و به احتمال فراوان با بازگشت حسین ماهینی کماکان دفاع راست باقی خواهد ماند و ماهینی به منطقه‌ای دیگر از زمین یعنی هافبک دفاعی و یا دفاع چپ نقل مکان خواهد کرد.

مصدومیت حسین ماهینی به نوعی است که باید پس از بازگشت به تمرینات شرایط وی بررسی شود و البته بودند بازیکنانی که با این نوع مصدومیت دیگر هیچگاه به روز‌های اوج خود برنگشتند و فوتبال را برای همیشه کنار گذاشتند.

حسین ماهینی بازیکن ۳۳ ساله تیم فوتبال پرسپولیس از بازیکنان با تجربه این تیم محسوب می‌شود و شروع فوتبال خود را از استقلال اهواز آغاز کرد و در ادامه پس از درخشش در تیم ذوب آهن به پرسپولیس منتقل شد و در دربی سال ۹۷ با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی دیدار‌های ادامه فصل را از دست داد.

ماهینی با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته توانست رد تیم منتخب آسیا نیز حضور داشته باشد و از بازیکنان با تعصب پرسپویلس محسوب می‌شود.