به گزارش پارس نیوز، 

حمید درخشان درباره تساوی پرسپولیس در دیدار برابر پاختاکور اظهار کرد: درست است که پرسپولیس به تساوی رسید و کسب یک امتیاز در خانه مناسب نیست اما از نظر نوع بازی، تیم راضی کننده بود. باید بپذیریم تیم هنوز نیاز به هماهنگی دارد چراکه بازیکنان جدید هنوز نتوانسته‌اند با تیم هماهنگ شوند.

وی افزود: پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس دیر بازی شد و همین امر باعث شد که بازیکنان جدید، فرصت ایجاد هماهنگی را نداشته باشند. اگر در آغاز فصل بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می‌شدند الان شاهد بودیم که تیم هماهنگ‌تر بازی می‌کرد. این مشکل هم قابل حل است و نباید نگران باشیم. قطعاً برانکو خوب می‌داند چطور تیمش را هماهنگ کند و فقط باید کمی فرصت به تیم بدهیم.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره اینکه از دست دادن امتیازات خانگی کار را برای صعود سخت می‌کند گفت: این موضوع نگران کننده است اما قطعاً در بازی‌های بعدی، تیم عملکرد بهتری خواهد داشت. هفته آینده پرسپولیس باید به مصاف السد برود؛ تیمی که پارسال عملکرد خیلی خوبی داشت اما مقابل پرسپولیس شکست خورد. امسال هم پرسپولیس می‌تواند با انجام یک بازی هوشمندانه مقابل این تیم قدرتمند به برتری برسد.

درخشان درباره اینکه آیا می‌توان از پرسپولیس انتظار قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را داشت یا خیر گفت: پرسپولیس سال قبل نایب قهرمان شد و قطعاً الان هم باید تیم به قهرمانی فکر کند تا به حداقل به مراحل بالاتر برسد. البته این انتظار قهرمانی هم کار را سخت می‌کند و هم انگیزه بازیکنان را بالا می‌برد.

وی همچنین درباره وضعیت سروش رفیعی هم گفت: سروش رفیعی بازیکن بسیار خوبی است اما کمی افت کرده و باید کمکش کنند دوباره به دوران اوج خود بازگردد. او نیاز به زمان دارد تا دوباره به شرایط ایده‌آل خود برسد.