به گزارش پارس نیوز، 

پس از اینکه سازمان لیگ و کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند تا رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور را به صورت مسابقات پلی آف برگزار کنند، اکثر طرفداران این رشته ورزشی حدس حضور ۲ تیم گیتی پسند اصفهان و مس سونگون در فینال این رقابت‌ها زده بودند.

با توجه به اینکه تیم‌های گیتی پسند و مس سونگون در ابتدای فصل به عنوان مدعی خود را از سایر رقبای حاضر در لیگ جدا کرده بودند، پیش بینی می‌شد هر ۲ تیم برای تصاحب صدرنشینی رقابت تنگاتنگی داشته باشند. در نهایت اصفهانی‌ها به عنوان صدرنشین و مس در تعقیب آن به عنوان تیم دوم پا به رقابت‌های پلی آف گذاشتند.

حالا در بازی برگشت فینال لیگ برتر فوتسال، ۲ تیم باید در اصفهان و در سالن جنجالی پیروزی به مصاف یکدیگر بروند. مطمئنا مس سونگون ورزقان در خانه حریف کار سختی برای تکرار قهرمانی خواهد داشت، اما به همان نسبت گیتی پسند به پیروزی در خانه خود امیدوار است.

به گفته بازیکنان گیتی پسند از جمله مهدی جاوید، این تیم با استراتژی رضا لک به هدف خود که ارائه بازی تدافعی در تبریز بود رسید. این بار اصفهانی‌ها در خانه با رایگان کردن بازی فینال و دعوت از افراد سرشناسی، چون ابراهیم شکوری و مهدی تاج قصد دارند تا قهرمانی احتمالی خود را جشن بگیرند.

اما مطمئنا تیم مس سونگون که تا این جای رقابت‌ها تیم دست و پا بسته‌ای نشان نداده است بیشتر از اصفهانی‌ها انگیزه دارد تا خارج از خانه کاپ قهرمانی را بالای سر ببرند.

تیم‌های گیتی پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان روز شانزدهم اسفند ماه (پنج شنبه) فینال برگشت را در اصفهان برگزار خواهند کرد. برنده این بازی جواز حضور در لیگ قهرمانان فوتسال آسیا را کسب می‌کند.