به گزارش پارس نیوز، 

کیلیان ام‌باپه فصل بسیار خوبی را با پاری سن ژرمن تجربه می‌کند.

او در غیاب نیمار و کاوانی بهترین گلزن تیم پاریسی به شمار می‌آید و توانسته تا هم اکنون ۲۴ گل در لیگ فرانسه به ثمر رساند تا به تنهایی و با اختلاف زیادی نسبت به دیگر بازیکنان در صدر جدول بهترین گلزنان جای گیرد.

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن به ستایش از این بازیکن جوان پرداخت. با این حال دوست ندارد که او را با لیونل مسی مقایسه کند.

او گفت: ام‌باپه همیشه برای گلزنی و درخشش گرسنه است و میل سیری ناپذیر دارد. این در حالی است که او تنها ۲۰ سال سن دارد. سخت است که بازیکنی را که در جام جهانی درخشیده و قهرمان شده است تمرین داد. او من و هر کس دیگری را به چالش دعوت می‌کند و همواره باید چیزهای جدیدی برای یاد دادن به چنین بازیکنانی داشت.

سرمربی پاری سن ژرمن، ادامه داد: ام‌باپه می‌تواند به بازیکنی استثنایی در تاریخ فوتبال جهان تبدیل شود. او یک گلزن تمام عیار است و فوتبال را به خوبی می فهمد. با این حال او مثل مسی نیست. ام‌باپه می‌تواند به بهترین گلزن جهان تبدیل شود و در چنین راهی قدم بر می‌دارد. شخصیت‌های قوی مانند ام‌باپه به راه حل‌های آسانی راضی نمی‌شوند. او را مانند رونالدو برزیلی تخیل نمی‌کنم اما مقایسه او با این فوق ستاره برزیلی قابل قبول است و با آن موافق هستم.