به گزارش پارس نیوز، 

جبار قوچان‌نژاد با اظهار گلایه از صحبت‌های حق‌بین، ناظر مسابقه پرحاشیه و جنجالی دیدار نخست پیام خراسان و شهرداری ورامین که گفته‌بو پد هیچ‌گونه فحاشی علیه تیم میهمان در سالن گلعباسی صورت نگرفت، اظهار داشت: ناظر محترم مسابقه در این ۲۴ ساعت، خیلی حرف‌ها زدند و حتی گفتند که هیچگونه فحاشی‌ای نشنیده‌اند. باید بگویم آقای حق‌بین! شما از دوستان بسیار خوب من هستید، اما من هیچ‌وقت نمی‌توانم حرف و بحثی را مسکوت بگذارم.

وی افزود: من شما را به همان خدا و امام رضایی که دم از آن می‌زنید واگذار می‌کنم. بالاخره یا آن دنیایی هست یا این دنیا. واقعا واگذارت می‌کنن به همان امام رضا(ع). چطور نشنیدی که در تمام طول مسابقه، به من فحاشی شد؟ شما امروز گفتی هیچ فحاشی‌ای نشنیدی؟ ۳ بار آمدم سراغت، نگفتم می‌شنوی آقای حق‌بین؟ در جوابم اظهار تاسف نکردی؟ از تماشاچیان ورامینی نخواستی که ساکت شوند؟ حالا تو امروز می‌گویی هیچ فحشی نشنیدی؟ 

قوچان‌نژاد تاکید کرد: فحش‌هایی شنیدیم که از گفتنش شرمم می‌آید. ریتمیک فحاشی‌ می‌کردند و نشنیدی؟ چطور سید شامپو فروش را نشنیدی؟ چطور یک چوب سه متری و کلیدی که علیه حیدرشاهی علم کرده‌بودند را ندیدی؟ چطور کف زمین ریختن برخی تماشاگرنما را ندیدی؟ آنها کف زمین آمدند که خسته‌نباشید بگویند یا با مشت به سر و کله بازیکنم بزنند؟ 

سرمربی تیم پیام خراسان با اظهار تاسف از جو کثیف سالن ورامین خاطرنشان کرد: کجا بودید که اینها را ندیدید؟ متاسفم و در عجبم که چطور به خودتان اجازه دادید بگویید فحاشی نشد؟ عیبی ندارد، این اولین بار نبود و آخرین بار هم نخواهدبود، شما را به امام رضا و خدا واگذار می‌کنم که از این جریان حمایت می‌کنید. هیچ حرفی با شما ندارم و امیدوارم خدا همه ما را به راه راست هدایت کند و جرات بیان حق و حقیقت را در تمام عرصه‌ها به ما بدهد. خدا نگه‌دار آقای حق‌بین.