به گزارش پارس نیوز، 

مسعود مرادی کارشناس برنامه نود درباره صحنه‌های مشکوک و بحث‌برانگیز به صحبت پرداخت که در ادامه می‌خوانید.

 

داوری مسابقه فولاد - پرسپولیس: گل فولاد به درستی آفساید اعلام شد و مهاجم فولاد کمی جلوتر بود. روی گل اول فولاد مشخص نیست توپ به دست پریرا خورده است یا نه که اگر خورده باشد هند است و در این شلوغی فقط می توان گفت ادامه بازی بهتر است. در همین صحنه پس از این که بیرانوند توپ را زد پای پریرا به او خورده و چون قبلش بیرانوند توپ را زده بود خطا نیست. عکس العمل داور در مقابل اعتراض بازیکن فولاد نشان می‌دهد که می خواست کارت زرد دوم را به جعفری بدهد اما نظرش با اصرار بازیکن فولاد عوض شده است. پنالتی فولاد اشتباه بود و نادری خیلی نزدیک به میرزایی مهاجم فولاد بود و نمی تواند چنین نیرویی وارد کند که مهاجم زمین بخورد و پنالتی نبود. اعتراض بیرانوند به داور پس از سوت پایان نیمه اول به درستی با کارت زرد جریمه شد.

 

داوری مسابقه پدیده - استقلال خوزستان: سرنگونی بازیکن پدیده در برخورد با باقرپور مدافع استقلال خوزستان خطا نبود و مهاجم می خواست پنالتی بگیرد. کیانی مدافع استقلال خوزستان پشت مهاجم پدیده در محوطه جریمه دست گذاشت اما پنالتی رخ نداد و خطا نبود.

 

داوری مسابقه نساجی - تراکتورسازی: سرنگونی احسان حاج صفی در محوطه جریمه خطا نبود و مدافع هم با دست هلی نداد. امین رضایی دروازه‌بان نساجی در شرایط تک به تک در آخرین لحظه با دست مچ پای ساسان انصاری مهاجم سپاهان را زد و باید پنالتی اعلام می شد که نشد.

 

داوری مسابقه ماشین سازی - نفت آبادان: سرنگونی بازیکن ماشین سازی در محوطه جریمه خطا بود و مدافع حریف پا انداخت و پای چپ فرید بهزادی کریمی را زد و باید پنالتی اعلام می شد.

 

داوری مسابقه سپاهان - سپیدرود: برخورد توپ روی پرتاب اوت به دست شهباززاده در محوطه جریمه سپاهان پنالتی نبود و اگر به دستش هم خورده باشد در شرایط طبیعی است و هند و پنالتی نبود.