به گزارش پارس نیوز، 

تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان امروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود و این چند حیث برای هر دو تیم مهم است.

تیم فوتبال پرسپولیس برای تداوم صدرنشینی در لیگ برتر فوتبال نیاز به پیروزی در این دیدار دارد و تیم فوتبال فولاد خوزستان در دور برگشت لیگ برتر فوتبال نیاز به تحول اساسی دارد تا جایگاه خود را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشد. این تیم در حال حضار در رتبه هفتم جدول قرارداد و با یک پیروزی و در صورت ناکامی پارس جنوبی می‌تواند خود را به جمع ۶ تیم برتر بالای جدول برساند.

افشین قطبی سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس هنوز خود را یک پرسپولیسی می‌داند و امروز قرار است روبروی تیم سابق خود قرار بگیرد و از سوی دیگر برانکو برای اثبات قدرتش در مصاف با قطبی در مقام مقایسه باید داشته‌هایش را رو کند و این اتفاق می‌تواند دیدار دو تیم در نیمه دوم را جذاب‌تر کند.

حضور سید جلال حسینی در قلب دفاع تیم فوتبال پرسپولیس در روز غیبت شجاع خلیل زاده می‌تواند در مصاف با تازه‌وارد فولاد یعنی مسی یک رقابت دیدنی دیگر را رقم بزند و افشین قطبی روی گل زنی این بازیکن آفریقایی خود حساب ویژه‌ای بازکرده است.

رافائل مسی بوولی بازیکن کامرونی تیم فولاد خوزستان قصد دارد مشکل گلینی فولاد را رفع کند و دربازی با پرسپولیس شاید بتواند گره‌گشای اهوازی‌ها درباز کردن قفل دروازه باشد.

تیم فولاد خوزستان دربازی مقال پرسپولیس دو مهره کلیدی خود را در اختیار ندارد، سینا مریدی که مدتی را برای گرفتن رضایت‌نامه و پیوستن به تیم پرسپولیس یک قهر ناکام داشت و به این بازی نمی‌رسد و دیگر بازیکن عبدالله کرمی مدافع باتجربه این تیم است که در این بازی غایب خواهد شود.

از سوی دیگر برانکو قرار است امروز از مهدی ترابی برای اولین بار در ترکیب استفاده کند و سروش رفیعی روبروی تیم نیم‌فصل خود قرار خواهد گرفت و تمام این موارد می‌تواند بازی دو تیم را حساس‌تر و زیباتر کند.