به گزارش پارس نیوز، 

کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران پنج شنبه هفته پیش با عقد قراردادی 3 ساله به مبلغ 3 میلیون دلار برای هر سال هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را برعهده گرفت.

او بلافاصله پس از عقد این قرارداد دیدار تیم های سانتافه و دپورتس تولیما از هفته چهارم لیگ کلمبیا(کاتگوریا پریمرا) را در ورزشگاه نمسیو کاماچو ال کامپین تماشا کرد تا وضعیت بازیکنان این تیم ها را برای دعوت آنها به اردوی آتی سه رنگ ها(لقب تیم ملی کلمبیا) که قرار است در مارس 2019 برگزار شود بررسی کند.

این بازی در نهایت با گل مارکو پرز(56- پنالتی) به سود دپورتس تولیما پایان یافت تا شاگردان آلبرتو گامرو با این پیروزی 6 امتیازی شده و در جایگاه هفتم جدول لیگ کلمبیا قرار بگیرند.

کی روش در حالی بلافاصله پس از عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال کلمبیا یک دیدار از لیگ این کشور را با حضور در ورزشگاه تماشا کرد که در سال های پایانی فعالیتش در فوتبال ایران برای تماشای هیچ یک از بازی های لیگ برتری به ورزشگاه آزادی یا سایر ورزشگاه های کشورمان نرفت و آخرین باری که اثری از او برای تماشای بازی یکی از تیم های ایرانی در ورزشگاه آزادی دیده شد به دیدار استقلال تهران با لوکوموتیو تاشکندبه تاریخ 13 مارس 2017(23 اسفند 95) باز می گردد که شاگردان علیرضا منصوریان در آن بازی با گل های فرشید اسماعیلی و علی قربانیحریف خود را با 2 گل شکست دادند.

اوج بی تفاوتی کی روش به تماشای بازی تیم های ایرانی در ورزشگاه ها به دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما آنتلرز باز می گشت که غیبت او در ورزشگاه آزادی با انتقادهای گسترده ای همراه شد.

کلمبیایی ها گربه را دم حجله کشتند/ کی روش اولین بازی لیگ را تماشا می کند

کلمبیایی ها گربه را دم حجله کشتند/ کی روش اولین بازی لیگ را تماشا می کند

کلمبیایی ها گربه را دم حجله کشتند/ کی روش اولین بازی لیگ را تماشا می کند