به گزارش پارس نیوز، 

شاهین بیانی، پیشکسوت استقلال درباره برد این تیم مقابل پیکان در رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: استقلال در دیدار با پیکان بازی بسیار خوبی از خود ارائه داد این تیم در هفته‌های پایانی نیم فصل نخست به آمادگی رسید و در تعطیلات نیم فصل توانست تمرینات خوبی داشته باشد. اکنون آبی‌ها در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برند.

وی ادامه داد: تعدادی از بازیکنان استقلال مصدوم بودند و در نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدند و بازیکنانی که اوایل فصل به این تیم اضافه شده بودند نتوانستند انتظارات را برآورده کنند و با جدایی آنها آبی‌پوشان توانستند بازیکنان جدید خریداری کنند و شفر به خوبی توانست نقاط ضعف این تیم را بر طرف کند.

بیانی با تاکید بر اینکه شفر در نیم فصل نخست سر در گم بود و نمی‌توانست ترکیب ثابتی را پیدا کند، بیان کرد: استقلال در زمان سرمربیگری منصوریان به دلیل نداشتن ترکیب ثابت این مربی آسیب‌پذیر شد. در نیم فصل نخست هم شفر به درد منصوریان دچار شد و در هر بازی با یک ترکیب به میدان می‌رفت اما اکنون تیم به شرایط خوبی رسیده و می‌توان شاگردان شفر را مدعی قهرمانی دانست.

وی درباره دیدارا استقلال و تراکتورسازی، اضافه کرد: تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است که توانست در لیگ هجدهم بازیکنان خوبی را خریداری کند. این تیم پر ستاره برای حضور موفق در رقابت‌های لیگ همه تلاش خود را به کار می‌برد تا به صدر جدول برسد. قطعا استقلال در این بازی روز راحتی ندارد.

پیشکسوت استقلال در پایان، گفت: شاید همه قهرمان لیگ را پرسپولیس بدانند اما معتقدم این لیگ آنقدر جذاب و پر هیجان است که امکان دارد هر اتفاقی بیافتد. اکثر تیم‌های لیگ برتری سرمایه‌گذاری خوبی انجام دادند و پرسپولیس برای قهرمانی با چالش‌های بسیاری مواجه خواهد بود. استقلال اگر همین روند را ادامه دهد از رقیبان جدی سرخپوشان برای رسیدن به صدر جدول است.