به گزارش پارس نیوز، 

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی فردا چهارشنبه پرسپولیس و پدیده مشهد در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال گفت: بخش دوم لیگ شروع می شود و بلافاصله دربی از راه رسید. پدیده تیمی است که امتیازاتش با صدر جدول یکسان است و خودش بیانگر این است که چه کار سختی داریم.

وی افزود: آنها در طول فصل فقط در دو بازی باخته اند و جایگاهشان به درستی نشان دهنده کیفیتشان است. پدیده خیلی خوب و قاطعانه بازی می کند.  دیدید که پدیده مقابل استقلال هم چقدر خوب عمل کرد. کاملا می دانیم رویارویی سختی خواهیم داشت. مخصوصا اینکه اولین بازی ما مقابل هوادارانمان است.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: برای بازی فردا مهدی ترابی را نداریم. محسن ربیع خواه هم همینطور. سیدجلال حسینی هم امروز کمی احساس ناراحتی در پایش داشت. بودیمیر هم همینطور. حالا باید ببینیم در ۲۴ ساعت آینده چه اتفاقی می افتد. می رویم برای کسب موفقیت های بیشتر.

وی درباره انتقال گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال تاکید کرد: بهتر است این سئوال را از استقلالی ها بپرسید چون آنها این بازیکن را جذب کردند. از منشا بابت تلاش هایی که در پرسپولیس کرد تشکر می کنیم و حالا باید به آینده نگاه کنیم.

برانکو در ادامه در خصوص اقدامات داوری در گذشته و جلسات اخیر مربیان با کمیته داوران اظهار داشت: همه اشتباه می کنیم. داوران هم مثل همه اشتباه می کنند. داوران هم حق دارند یک روز بد باشند. من از داوران عذرخواهی نخواستم اما واقعیت این است که همانطور که گفتیم بیشتر از بقیه تیم ها لطمه خوردیم. واضح است باز هم اشتباه خواهد بود. همانطور که من و بازیکنانم اشتباه می کنیم.