به گزارش پارس نیوز، 

محمد تطهیری با اشاره به انتخاب خود به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی فوتوالی کشورمان اظهار کرد: در هر یک از سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان، یک مربی خوب انتخاب کرده و فعالیتشان زیر نظر بنده آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نظارت هر سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان را بر عهده دارد گفت: پیش‌ازاین به‌عنوان سرمربی در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان فعالیت داشته و در حکم جدید فدراسیون به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان انتخاب شدم.

مدیر تیم‌های ملی فوتوالی کشورمان با اذعان به کسب مقام نائب قهرمانی در مسابقات المپیک ساحلی افزود: در دو مقطع سرمربیگری تیم ملی بزرگ‌سالان کشورمان را بر عهده داشته و به همراه این تیم در مسابقات المپیک ساحلی در جزیره پوکت تایلند به مقام نائب قهرمانی دست‌یافتم.

تطهیری از حضور تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان کشورمان در بازی‌های آسیایی و جهانی خبر داد و گفت: نخستین اردوی تیم ملی جوانان از 23 بهمن‌ماه به مدت یک هفته در جزیره هرمز استان هرمزگان با حضور 10 بازیکن برتر این رشته مهیج آغازشده و در پایان اردو دو بازیکن از لیستمان خط خواهند خورد.

وی با اشاره به برگزاری دومین اردوی تیم ملی جوانان در استان یزد خاطرنشان کرد: در اردوی دوم هشت بازیکن نخبه مرحله اول حضورداشته و برای مسابقات المپیک آسیایی و تورنمنت جهانی برزیل آماده می‌شوند، حضور در تورنمنت جهانی برزیل منوط به شرایط مساعد مالی است.

سرمربی تیم‌های ملی فوتوالی کشورمان از برگزاری اردوی تیم ملی بزرگ‌سالان در فروردین‌ماه سال 98 خبر داد و گفت: تلاش خود را به کار می‌گیریم با تمرینات مستمر رتبه بهتری نسبت به سال‌های گذشته کسب کرده و پرچم کشورمان را در عرصه‌های جهانی به اهتزاز درآوریم.

تطهیری با اشاره به بازیکنان مشهور رشته فوتوالی تصریح کرد: فوتبالیست‌های بزرگی نظیر روماریو، رونالدینهو، زکو، آرین روبن، لوران بلان، مارادونا، مسی و دیوید بکهام در رشته فوتوالی فعالیت کرده و بازی می‌کنند، تکنیک‌هایی نظیر قیچی برگردان از علاقه‌مندی‌های بازیکنان در این رشته مهیج است.

وی با بیان اینکه رشته فوتوالی تلفیقی از رشته‌های والیبال، فوتبال و سپک‌تاکرا است افزود: فوتوالی ورزش بومی برزیلی‌ها بوده و در زمین والیبال ساحلی برگزار می‌شود.