به گزارش پارس نیوز، 

بازیکنان تیم فوتبال نساجی از عملکرد جواد نکونام به شدت ناراحت هستند. اخیرا و قبل از بازگشت این مربی به تیم نساجی برخی بازیکنان در اقدامی جمعی، به حمایت از او در صفحات اجتماعی پرداختند ولی تصمیم دوباره نکونام به جدایی باعث ناراحتی آنها شد.

این بازیکنان مدعی شدند هر مربی دیگری سکان هدایت نساجی را برعهده بگیرد، به آنها انگ حمایت از نکونام را خواهد زد و ممکن است جایگاه آنها در تیم متزلزل شده و موقعیت خود را از دست دهند.

خبر دیگر از نساجی اینکه گیورگی گولسیانی هنوز به ایران و تمرینات این تیم بر نگشته است. این مدافع تفلیسی که برای تعطیلات کریسمس راهی کشورش شد با وجود پایان تعطیلات هنوز به تمرینات نساجی اضافه نشده است. از طرفی تیم نساجی آنقدر درگیر مسائل حاشیه‌ای پیرامونش است که به نظر می‌رسد از بازگشت این بازیکن غافل شده است.

تمرینات تیم نساجی همچنان زیر نظر علی آذری دنبال می‌شود. البته طی روز‌های اخیر تمرینات این تیم چندین غایب داشت، ولی از روز گذشته بار دیگر همه بازیکنان به تمرینات ملحق شده و منتظر معرفی سرمربی جدید هستند.

مالکان تیم نساجی تا غرامت خود را از جواد نکونام نگیرند رضایت نخواهند داد. آنها که با زیرکی تمام قرارداد محکمی با این مربی بستند، با توجه به قهر و جدایی نکونام می‌توانند بر اساس قرارداد، غرامت بگیرند. از این رو اگر نکونام بخواهد در تیم دیگری کار کند باید رضایت مالکان نساجی را جلب کند.