به گزارش پارس نیوز، 

«رضا عنایتی» با اشاره به حضور فرهاد مجیدی در جمع کادر فنی استقلال اظهار داشت: این اتفاق را به همه اسقلالی ها تبریک می گویم و امیدورم او بتواند در نقش مربی موفق باشد. وظیفه همه ما استقلالی ها که عاشقانه تیم محبوبمان را دوست داریم حمایت از اوست.

وی گفت: استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کار دشواری پیش رو دارد. برآورده کردن انتظارات مستلزم آن است که اشکالات و ضعف های تیم با دقت برطرف شود. به طور حتم کادر فنی استقلال بیش از هرکس دیگری از نقاط ضعف و قدرت تیم باخبر است. استقلال برای ادامه راهی که در این فصل در پیش دارد، باید تقویت شود و بازیکنانی به خدمت بگیرد که در شرایط سخت به آبی پوشان خدمت کنند اما متاسفانه هنوز این اتفاق در نیم فصل نیفتاده است.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که استقلال چقدر شانس قهرمانی در لیگ برتر خواهد داشت؟ گفت: کار آنها راحت نیست. استقلال باید برای رسیدن به جمع تیم های مدعی تلاش زیادی نشان دهد و مثل هفته های ابتدایی فصل، امتیازات را به رقبا واگذار نکند. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید کمتر نوسان داشته و ریتم یک نواختی را در طول مسابقات حفظ کند.

آقای گل پیشین فوتبال ایران افزود: هنوز بر این باور هستم که مشکل گلزنی استقلال به نداشتن یک مهاجم نوک کلاسیک بر می گردد. استقلال مهاجمی می خواهد که حداقل از دو یا سه موقعیت، یکی را گل کند. نفراتی که در خط حمله این تیم بازی می کنند مهاجم سایه هستند. الان وقتی به جدول گل زنان استقلال نگاه می اندازیم می بینیم سهم مهاجمان این تیم کمتر از سایر خطوط است و این یک اشکال محسوب می شود. برای چندمین بار پیشنهاد می دهم اولین خرید استقلال مهاجم نوک باشد.

عنایتی در پایان گفت: برای تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا آرزوی موفقت و سربلندی دارم و آرزوی قلبی من بر این است این تیم در این مسابقات به مقام قهرمانی رسیده و دل همه را شاد کند.