به گزارش پارس نیوز، 

تیم پرهوادار تبریزی این فصل را در شرایطی آغاز کرد که بر خلاف سال‌های گذشته تیم به بخش خصوصی واگذار شد و زنوزی به عنوان مالک این باشگاه در اولین اقدام خیلی زود بمب های خود را ترکاند و با جذب اشکان دژاگه و مسعود شجاعی و حاج صفی پیش از آغاز لیگ برای تمام لیگ خط و نشان کشید.جالب اینکه حتی گفته می شد که زنوزی برای آوردن این سه نفر قرارداد آنها را به دلار بسته است.

با این وجود تراکتور اگرچه تا پایان نیم فصل نتوانست بین ۳تیم بالای جدول قرار بگیرد اما هواداران خود را برای نیم فصل دوم امیدوار نگه داشت. در شرایطی که همگان تصور می کردند تراکتور در این فصل مشکلی نخواهد داشت اما بر خلاف انتظار از این باشگاه خبر می رسد که تیم با مشکلاتی روبرو شده و شاید این مشکلات تراکتور را در نیم فصل دوم با بحران روبرو کند.

مسئولان تراکتور روز کذشته به همین دلیل جلسه‌ای را با بازیکنان برگزار کرده اند که در این جلسه محمد طیبی به مدیر عامل باشگاه اعلام می کند که از چند تیم پیشنهاد دارد و اگر قرار نیست پولی به آنها داده شود،او از چند تیم پیشنهاد دارد و باشگاه رضایت نامه او را صادر کند.

طیبی در شرایطی این صحبت ها را مطرح کرد که بیشتر قصد داشت به خاطر عدم دریافت مطالباتش باشگاه را تهدید کند، ‌اما نکته جالب اینجا بود که  اسدی مدیر عامل تراکتور در جواب طیبی خیلی زود صحبت های او را قبول می کند و به او می گوید که مالک باشگاه اعلام کرده رضایت نامه او آماده است . طیبی که انتظار این واکنش را نداشت از این اتفاق کاملا متعجب شد و جالب اینکه سایر بازیکنان هم نسبت به این موضوع واکنش جالبی داشتند و بعد از صحبت های اسدی شروع به خندیدن کردند و سر به سر طیبی گذاشتند.