به گزارش پارس نیوز، 

در هفته جاری فهرستی ۵۲ نفره از بازیکنان جوان به منظور حضور در اردوی تیم ملی فوتبال جوانان زیرنظر سیروس پورموسوی منتشر شد.

این فهرست برخی گمانه زنی ها را به دنبال داشت و عده ای را بابت احتمال خط خوردن یا دعوت نشدن نگران کرد.

در این راستا سرمربی جدید تیم ملی جوانان نکته مهمی را توضیح داد. او پیرامون شبهه ایجاد شده گفت: جوانانی که دعوت نشده اند، به هیچ وجه نگران نباشند. ما تازه قرار است اولین اردوی خود را با تیم پشت سر بگذاریم. در این اردو نه قرار است کسی صد درصد تایید شود و نه هیچ بازیکنی به صورت قطعی خط می خورد.

 

وی افزود: نکته بعدی این است که ما بیشتر از ۵۲ نفر را نمی توانستیم دعوت کنیم. از این تعداد، ۲۶ نفر اعضای تیم ملی نوجوانان قبلی بودند که به رده جوانان منتقل شدند. ۲۶ نفر دیگر هم بازیکنانی هستند که از اولین سری استعدادیابی فدراسیون برگزیده شدند. هنوز خیلی نفرات دیگری هستند که باید امتحان شوند و اردوهای بسیاری هم در پیش داریم. سعی می کنیم همه بازی ها را زیر نظر بگیریم و تمام نفراتی که شایستگی دارند، فرا بخوانیم. به همین دلیل هیچ کدام از نفراتی که نامشان درلیست این اردو قرار ندارد، نباید نگران باشند.

 

پورموسوی در انتها گفت: اردوی ما به منظور اینکه وقت زیادی از بازیکنان گرفته نشود، ۴ روزه خواهد بود و هرکدام از گروه های ۲۶ نفره، تنها ۲ روز در اختیار تیم جوانان هستند.